Reklama

Skuteczny trening na płaski brzuch

Wraz z nadejściem nowego roku zaczęłaś bardziej o siebie dbać i ćwiczyć? Świetnie! Pamiętaj jednak, by zbytnio się nie forsować, bo chęć do aktywności może szybko minąć...

Osoby zaczynające swoją przygodę z aktywnością powinny dostosować intensywność ćwiczeń do kondycji. W przeciwnym razie szybko pojawi się zmęczenie i zapał do treningów może być coraz mniejszy. Większość kobiet chcących zrzucić kilka kilogramów, skarży się zazwyczaj na zbyt dużą ilość tkanki tłuszczowej w okolicy brzucha. Specjalnie dla nich wyszukałyśmy półgodzinny trening dla początkujących, autorstwa Moniki Kołakowskiej. Nie zmęczysz się bardzo, a efekty będą widoczne! Trenerka na swoim kanale na Youtube prezentuje mnóstwo treningów (zarówno dla osób początkujących, jak i tych zaawansowanych), które cieszą się ogromną popularnością. 

Reklama

Pamiętaj, że wygląd brzucha kształtuje się przede wszystkim w kuchni - to, co jesz, ma największe znaczenie. Odpowiednio dobrane ćwiczenia pomogą natomiast przyspieszyć efekt, a także wzmocnią i poprawią wygląd tej problematycznej części ciała. Weź matę i zacznij ćwiczyć już dziś. Zdążysz do wakacji! 

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy