Reklama

Reklama

SORAYA – LINIA KOSMETYKÓW DO OPALANIA 2017

W sezonie letnim 2017 roku Soraya prezentuje nową odsłonę linii słonecznej. Udoskonalone formuły, nowe, atrakcyjne opakowania i szeroki wybór wariantów zostały stworzone w oparciu o wnikliwe badania konsumenckie, które dla marki przeprowadził instytut Millward Brown.

W składzie nowych produktów Soraya oprócz fotostabilnych filtrów przeciwsłonecznych znalazły się także nawilżające algi morskie oraz odżywcze olejki roślinne, które sprawiają, że opalona skóra jest gładka, wygląda zdrowo i atrakcyjnie, a efekt opalenizny jest trwalszy. Również opakowania zyskały nowy wygląd. Specjalnie dla marki Soraya została zaprojektowana nowa, unikalna, ale również poręczna butelka, a dopełnieniem całości jest atrakcyjna szata graficzna z dobrze czytelnymi komunikatami dla konsumenta.

Specjalnie dla najmłodszych

Reklama

Linia do pielęgnacji słonecznej Soraya to również produkty przeznaczone specjalnie dla dzieci. Ponieważ delikatna skóra dziecka wymaga wyjątkowej ochrony, w ich składzie znalazły się łagodne składniki pielęgnacyjne, takie jak ochronny elfowy kwiat, odżywcza bawełna, czy łagodzący d-pantenol. Na opakowaniach pojawiły się animowane postaci, które z pewnością przyciągną wzrok każdego dziecka.

Wiosna i lato to czas zabawy, radości, spędzania czasu na zewnątrz z przyjaciółmi. Soraya dołącza do zabawy i oferuje produkty, które sprawią, że opalanie będzie bezpieczne i przyjemne.

Radość opalania, skuteczność nawilżania

W bogatym portfolio bez trudu znajdziemy kosmetyki dopasowane do swoich  indywidualnych potrzeb, typu karnacji, wrażliwości na słońce oraz stylu życia.

· Kosmetyki ochronne o różnych wartościach SPF w formie kremów, balsamów i olejków

· Kosmetyki ochronne dla dzieci o różnych wartościach SPF

· Kosmetyki po opalaniu  regenerujące i kojące skórę dla dorosłych i dzieci

· Kosmetyki po opalaniu utrwalające opaleniznę

· Przyspieszacze opalania


Najwyższej jakości filtry UV

Chronią w obu zakresach promieniowania UV

Jedyne na rynku fotostabilne filtry UVA

Efektywne filtry UVB

Fotostabilna kombinacja filtrów UV - nie tracą swoich właściwości nawet w czasie dużych upałów

Chronią przed powstawaniem wolnych rodników w skórze  

materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy