Reklama

Reklama

Szybkie i wygodne fryzury do pracy

Gdy rano brakuje czasu na układanie włosów, kilka fryzjerskich trików pomoże ci uzyskać nienaganną i elegancką fryzurę na cały dzień.

Dla cienkich włosów

Paź pełen objętości : Z prostych i cienkich włosów sięgających do brody możesz wyczarować puszystą fryzurę. Wywinięte, lekko falujące kosmyki sprawią, że rysy twarzy staną się bardziej subtelne, delikatne i kobiece. Zanim zaczniesz układać fryzurę, w pasma wgnieć piankę odbijającą włosy od nasady.

1. Na szczotkę zakręcone - Wydzielaj wąskie pasma i wywijaj je do tyłu na grubej okrągłej szczotce, kierując na nie letnie powietrze suszarki. Wąskie kosmyki tuż nad czołem i szyją pozostaw proste.

2. Zwinięte w wałeczki  - Każde pasmo zaraz po skręceniu podepnij klipsem. Po upięciu wszystkich kosmyków spryskaj je lakierem o średniej mocy. Odczekaj chwilę aż wyschnie i wysuń klipsy.

Reklama

3.Palcami rozmierzwione - Dłonie wsuń we włosy, powoli je rozwichrzając. Gdy włosy uzyskają luźny skręt, grzebieniem zaznacz równy przedziałek i bardzo delikatnie przeczesz fryzurę.

Pasma w mig zakręcone

Mięciutkie sprężynki: Wcale nie musisz spać na wałkach, by rano wyczarować z włosów wdzięczne loczki. To klasyczne uczesanie dla pań o długich prostych włosach, które chcą szybko odmienić swoją fryzurę. Do stylizacji przyda się pianka podkreślająca skręt włosów i wosk, który na koniec warto wgnieść w końcówki loczków.

1. Dla lepszego skrętu - W rozczesane i przedzielone przedziałkiem włosy wgnieć piankę, która ułatwi skręt pasm. Kosmetyk nanoś od połowy długości włosów.

2. Nawinięte na lokówkę  - Aby loczki wyglądały naturalnie, nawijaj je na lokówkę trzymaną w różnych pozycjach (raz poziomo, raz pionowo).

Kok z krótkich kosmyków

Upięcie typu banan: Przypomina fryzurę w stylu lat 50. Jest nie tylko kobieca i z klasą, ale niezwykle wygodna, bo włosy oprócz grzywki nie opadają na twarz. Co ważne, tak efektowny kok możesz wyczarować nawet z włosów sięgających tylko do brody!

1. Mocne podpięcie - Włosy zaczesz do tyłu. Końcówki gęsto upnij długimi wsuwkami. Skrzyżuj je, a upięcie będzie bardziej stabilne i utrzyma się dłużej.

2. Lekki tapir - Włosy na czubku głowy natapiruj, by stały się szywne i mocno uniesione od nasady. Zaczesz je do tyłu, nie dotykając grzebieniem do skóry.

Tekst pochodzi z magazynu

Tina

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy