Reklama

Reklama

Tipsy są już niemodne - wypróbuj manikiur hybrydowy

Paznokcie wyglądają naturalnie, a lakier utrzymuje się na nich przez 2-3 tygodnie.

By nałożyć tipsy, musisz spędzić u manikiurzystki ok. 2 godziny. A paznokcie często wyglądają pretensjonalnie. Ponadto, jeśli przez długi czas nosisz żelowe lub akrylowe tipsy, mogą one zniszczyć płytki paznokciowe. Zamiast tipsów warto skorzystać z nowatorskiego manikiuru hybrydowego Axxium marki OPI lub Gelish czy Shellac marki CND. Zabieg trwa ok. 40 min, a hipoalergiczny lakier (bez składników alergizujących: taulenu, formaldehydu i DBP) nie niszczy paznokci. Utrzymuje się do 3 tygodni. Stylizacja hybrydowa kosztuje 80-150 zł.

French lub mocna barwa

Manikiurzystka zaprezentuje ci paletę kolorów Możesz wybierać wśród 24-48 barw (zależy to od marki). Jeśli cenisz naturalność, idealny dla ciebie będzie pastelowy beż, róż lub manicure french z białymi paseczkami na końcówkach paznokci. Możesz wybrać też klasyczne i eleganckie odcienie czerwieni. Odważnym dziewczynom polecamy modne zielenie, granaty i złoto.

Reklama

Utrwalanie lakieru

Zabieg rozpoczyna się od opiłowania paznokci, usunięcia skórek i wypolerowania płytek paznokciowych. Potem manikiurzystka rozprowadza na nich po kolei bazę, elastyczny lakier kolorowy i utwardzacz. Każda warstwa jest utrwalana przez ok. 2 min pod lampą UV. Efekt - błyszczące, gładkie i kolorowe paznokcie. Lakier jest odporny na zadrapania i odpryskiwanie.

Usuwanie emalii

Tylko w gabinecie. Po ok 2-3 tyg., gdy paznokcie odrastają, możesz uzupełnić lakier lub go usunąć. Manikiurzystka nakłada na paznokcie bawełniane płatki z acetonem i owija je aluminiową folią. Po kilku minutach zbiera lakier drewnianym patyczkiem.

Świat kobiety
Dowiedz się więcej na temat: lakier | paznokcie | manikiur hybrydowy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje