Reklama

Reklama

Trafione prezenty z Solverx

Dawanie prezentów jest sztuką, a w każdej sztuce ukryty jest okruch serca jej twórcy. Gdy dajesz komuś prezent, to dajesz część siebie. I tylko od ciebie zależy, by była to ta część, którą chcesz obdarować bliską osobę. Dlaczego czasem tak trudno wymyślić dobry prezent? Bo myślimy nie w tę stronę, co trzeba! A przekaz zawarty w prezencie powinien być jasny: Jestem, pamiętam, troszczę się.

Im bliższa osoba, tym więcej o niej wiemy. Ale nawet, gdy chcemy zrobić prezent dalekiemu krewnemu, którego widzimy raz na rok - właśnie w święta - to problem może być łatwiejszy do rozwiązania, niż się z pozoru wydaje. We współczesnych czasach bowiem niemal wszyscy borykamy się z jedną dolegliwością, która dla jednych jest prawdziwą bolączką, dla innych tylko dyskomfortem, być może nie wszyscy chcą się do niej przyznać, ale z całą pewnością każdy z wdzięcznością przyjmie pomocną dłoń. Tą dolegliwością jest nadwrażliwa skóra. Posiada wiele imion i postaci, z których najostrzejszą formą jest atopowe zapalenie skóry (AZS). Ale może to równie dobrze być alergia na złej jakości wodę w kranie lub na jakiś składnik używanego kosmetyku.

Reklama

Prezent, który wywoła ciepły uśmiech wdzięczności:

Marka Solverx specjalizuje się w kosmetykach przeznaczonych dla skóry wrażliwej i atopowej, a to w znaczny sposób podnosi poprzeczkę jakości oraz czystości składu. W ofercie świątecznej znajdziemy m.in.:

Zestaw świąteczny Solverx Atopic, a w nim: żel do mycia twarzy i demakijażu do skóry atopowej, tonik do skóry atopowej, krem do skóry atopowej.

Zestaw świąteczny Solverx Men, a w nim: balsam po goleniu przeznaczony do skóry wrażliwej dla mężczyzn, szampon do pielęgnacji włosów słabych, wypadających oraz tłustych, żel pod prysznic dla mężczyzn.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje