Reklama

Reklama

Trafione prezenty z Solverx

Dawanie prezentów jest sztuką, a w każdej sztuce ukryty jest okruch serca jej twórcy. Gdy dajesz komuś prezent, to dajesz część siebie. I tylko od ciebie zależy, by była to ta część, którą chcesz obdarować bliską osobę. Dlaczego czasem tak trudno wymyślić dobry prezent? Bo myślimy nie w tę stronę, co trzeba! A przekaz zawarty w prezencie powinien być jasny: Jestem, pamiętam, troszczę się.

Im bliższa osoba, tym więcej o niej wiemy. Ale nawet, gdy chcemy zrobić prezent dalekiemu krewnemu, którego widzimy raz na rok - właśnie w święta - to problem może być łatwiejszy do rozwiązania, niż się z pozoru wydaje. We współczesnych czasach bowiem niemal wszyscy borykamy się z jedną dolegliwością, która dla jednych jest prawdziwą bolączką, dla innych tylko dyskomfortem, być może nie wszyscy chcą się do niej przyznać, ale z całą pewnością każdy z wdzięcznością przyjmie pomocną dłoń. Tą dolegliwością jest nadwrażliwa skóra. Posiada wiele imion i postaci, z których najostrzejszą formą jest atopowe zapalenie skóry (AZS). Ale może to równie dobrze być alergia na złej jakości wodę w kranie lub na jakiś składnik używanego kosmetyku.

Reklama

Prezent, który wywoła ciepły uśmiech wdzięczności:

Marka Solverx specjalizuje się w kosmetykach przeznaczonych dla skóry wrażliwej i atopowej, a to w znaczny sposób podnosi poprzeczkę jakości oraz czystości składu. W ofercie świątecznej znajdziemy m.in.:

Zestaw świąteczny Solverx Atopic, a w nim: żel do mycia twarzy i demakijażu do skóry atopowej, tonik do skóry atopowej, krem do skóry atopowej.

Zestaw świąteczny Solverx Men, a w nim: balsam po goleniu przeznaczony do skóry wrażliwej dla mężczyzn, szampon do pielęgnacji włosów słabych, wypadających oraz tłustych, żel pod prysznic dla mężczyzn.

INTERIA.PL/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy