Trendy w koloryzacji włosów od Joanna

Trendy w koloryzacji włosów, jak w makijażu, zmieniają się co sezon. Tym razem jednak idealnie dostosowały się do pory roku. Jakie odcienie będą modne tej jesieni? Chłodne!

Najnowszą kolekcję Multi Cream Color Metalic marki Joanna tworzy 5 pięknych, chłodnych odcieni
Najnowszą kolekcję Multi Cream Color Metalic marki Joanna tworzy 5 pięknych, chłodnych odcieniINTERIA.PL/materiały prasowe

Moda, modą, jednak kolor włosów musi przede wszystkim pasować do typu urody. Trudno się z tym nie zgodzić, ale tak się składa, że jesienne trendy wydają się stworzone specjalnie dla nas. Przyjmując klasyczny podział na typy urody, wśród Polek dominuje lato. Kojarzy się ciepło, ale to chłodny typ urody, choć znacznie subtelniejszy i delikatniejszy niż zima. Większość z nas nie musi się jednak obawiać, że modny w tym sezonie kolor włosów z mroźnym, metalicznym połyskiem będzie nienaturalnie kontrastował z karnacją. A wręcz przeciwnie, taki odcień może ukryć wiele niedoskonałości skóry, na przykład popularne w naszym klimacie zaczerwienienia. Chłodne tony mają jeszcze jedną zaletę - optycznie odmładzają, sprawiają, że cera wygląda świeżo, promiennie, wręcz porcelanowo. Skoro tonacja już ustalona, pozostaje tylko pytanie, jaki kolor wybrać?

Najnowszą kolekcję Multi Cream Color Metalic marki Joanna tworzy 5 pięknych, chłodnych, metalicznych, trwale koloryzujących odcieni: idealnie podkreślający słowiańską urodę perłowy blond, bardzo jasny śnieżny blond, najmodniejszy srebrny blond, uniwersalny chłodny brąz, który sprawdzi się na każdych włosach oraz coś dla odważnych nietuzinkowa, lodowata granatowa czerń. Wszystkie z nowych farb zapewniają doskonałe krycie siwych włosów oraz wyjątkową trwałość koloru.

Żaden z tych odcieni nie jest jednolity i płaski. W farbach Multi Cream Color Metalic Joanna zastosowano pigmenty, które dają efekt 5D. Dzięki nim kolor jest głęboki, wielowymiarowy, jakby promienie światła odbijały się we włosach, tworząc refleksy i podkreślając jednocześnie ich metaliczny, chłodny połysk. Wielowymiarowy kolor nie tylko wygląda naturalniej, ale także optycznie dodaje fryzurze objętości, a tej słowiańskim włosom zazwyczaj brakuje.

Chłodne odcienie to prawdziwy przebój tego sezonu, ale zdrowe, lśniące włosy są modne zawsze. Dlatego do farb Multi Cream Color Metalic Joanna dołączona jest niezwykle regenerująca maska Keratyna, która odbudowuje uszkodzenia włosów, odżywia je, nawilża i podkreśla ich zdrowy, metaliczny blask.

To będzie piękna, choć chłodna jesień!

Cena: ok. 9 zł

INTERIA.PL/materiały prasowe
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas