Reklama

Reklama

Tusz do rzęs Build-Up Extra Volume od IsaDory

​Jaki jest idealny prezent dla mamy? Każdego roku dajemy kwiaty, bukiety słodyczy, malowane ręcznie kubki lub nową biżuterię. Jednak to najprostsze prezenty są najpiękniejsze. A nasze mamy od lat kochają jeden, jedyny tusz do rzęs, który sprawia, że mają to spojrzenie, które tak kochamy. Tusz do rzęs IsaDora Build-Up Extra Volume to bestseller nad bestsellerami!

Na rynku zadebiutował w 2009, praktycznie do razu podbijając serca kobiet w całej Szwecji. Po roku trafił w ręce Polek na zawsze zmieniając ich spojrzenie - na bardziej wyraziste, zmysłowe i trwałe. Tusz do rzęs Build-Up Extra Volume to najczęściej i najchętniej kupowany tusz IsaDory na rynku.

Pogrubia, rozdziela i wydłuża rzęsy. Jest odporny na łzawienie oczu i idealny dla osób noszących soczewki. Jest maskarą o elastycznej strukturze. W środku znajdziemy dużą, szczoteczkę XL o szeroko rozstawionych włóknach, które idealnie rozczesują rzęsy. Jego formuła zawiera ekstrakt z czerwonych wodorostów - składnik bogaty w sole mineralne, które sprawiają, że rzęsy są odżywione. Tworzy cudowne spojrzenie, daje efekt perfekcyjnie wydłużonych, pogrubionych rzęs. Nie osypuje się, nie rozmazuje. Buteleczka jest o pojemności 12 ml - to o dwa razy więcej niż u innych producentów!

Reklama

Z okazji Dnia Matki, tusz do rzęs Build-Up Extra Volume IsaDory został przeceniony o 50%

Podaruj go sobie i swojej mamie i obie cieszcie się pięknymi rzęsami!

Bądź zawsze #isadorable!

Tusz do rzęs Build-Up Extra Volume, 12 ml, cena: 32 PLN (regularna: 64 PLN)

 


 INTERIA.PL/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy