Reklama

Reklama

W makijażu Patricia Kazadi stosuje wszystkie chwyty...

W moim makijażu wszystkie chwyty są dozwolone - przyznaje Patricia Kazadi, która od niedawna swoim wizerunkiem wspiera jedną z marek kosmetycznych. Jej uwielbienie do wyrazistego makijażu idealnie wpisuje się w najnowsze trendy, w których rządzi kolor.

"Uwielbiam eksperymentować z wyglądem - nowa fryzura, makijaż czy stylizacja. W moim makijażu wszystkie chwyty są dozwolone. Nie ma znaczenia czy są to mocne usta czy oczy. Uwielbiam mocne nasycone kolory" - przyznaje Patricia Kazadi, która od niedawna jest ambasadorką linii kosmetyków Mark Avon.

Zamiłowanie Kazadi do mocnego, wyrazistego makijażu doskonale wpisuje się w najnowsze trendy, nasycone różnorodnymi kolorami. Jak podkreśla makijażystka Agnieszka Janoszka wyrazisty makijaż wykracza daleko poza estradę i coraz częściej możemy go obserwować również w wydaniu codziennym.

Reklama

"Dziewczyny malują się coraz odważniej. Tym bardziej, że makijażem możemy zmienić całkowicie swój wygląd i dodać sobie pewności siebie. Wystarczy do zwykłego codziennego makijażu dodać mocny akcent na ustach np. różowy, od razu możemy się poczuć pewniej" - przekonuje makijażystka.

Dodaje, że ta odwaga w makijażu z pewnością się przyda w nadchodzącym sezonie wiosenno-letnim, w którym prym wiedzie kolor, a podstawową zasadą jest brak zasad. Choć z tym drugim Agnieszka Janoszka radzi uważać.

"W najnowszych trendach pojawiają się mocne akcenty na różne kolory, ciekawe połączenia barw. Co ciekawe, zacierają się dobrze znane zasady makijażu, które mówią, że jeśli mocno podkreślamy oko, to usta pozostawiamy neutralne i na odwrót. Teraz mamy do czynienia z odważniejszymi makijażami. Bawimy się tym i jest to coraz bardziej widoczne. Chociaż radzę od pewnych zasad nie uciekać i umiejętnie bawić się makijażem. Dzięki czemu unikniemy przerysowania i poczucia +przemalowania+" - radzi makijażystka. (PAP Life)

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje