Zapachowy seans

W tym filmie zbieżność osób, miejsc i zapachów NIE JEST przypadkowa. Rozpowszechnianie części lub całości tego materiału na łamach prasy jest jak najbardziej pożądane.

Encounter by Calvin Klein
Encounter by Calvin Kleinmateriały prasowe
Encounter by Calvin Klein
Encounter by Calvin Kleinmateriały prasowe

Ujęcie wprowadzające
Wyłania się z ciemnej otchłani mroku. Odważnym krokiem zmierza  ku wyznaczonym celom. Doskonale wie, czego chce i z determinacją realizuje swoje założenia. W bladej poświacie księżyca zarysowuje się jego niezwykle męski kontur. Intryguje tajemniczością oraz roztacza wokół siebie magnetyczną aurę. Oto Encounter - nowy zapach marki Calvin Klein. Jego nazwa określa niezaplanowane spotkanie, jednak on nie znalazł się w tym miejscu przez pomyłkę. Jakie są jego prawdziwe intencje?

Odsłona wysokoprocentowa

Ta scena przeznaczona jest wyłącznie dla dojrzałych, męskich zmysłów. Cały sekret perfum skrywa się w alkoholowych nutach. Uderzające do serca połączenie stanowi kontynuację trendu marki Calvin Klein. Poprzednie męskie zapachy CK Free czy CKin2U oszałamiały absyntem oraz orzeźwiały limonkowym dżinem. Encounter podąża tym tropem, interpretując go na swój własny sposób. Łączy świeżość soczystej mandarynki ze szczyptą kardamonu, dolewa szklaneczkę rumu i wyrusza na podbój niewieścich serc. Aromatycznym pieprzem i nutą paczuli dodaje pikanterii miłosnemu spotkaniu. Ociepla swoje oblicze pachnącym jaśminem egipskim, któremu towarzyszy dojrzewający w dębowych beczułkach koniak. Dochodząc do sedna sprawy, wypełnia bazę zapachu zmysłowymi nutami drzewa agarowego oraz egzotycznego cedru atlaskiego. Nie zapomina przy tym o dużej dozie seksownego piżma. Odważne zestawienie dodaje odwagi oraz odkrywa nowe terytorium, w którym kontrast świeżości i ciepła prezentuje nowoczesny wymiar męskości.

Nuta głowy: mandarynka, kardamon, rum

Nuta serca: pieprz, jaśmin egipski, paczula, koniak

Nuta bazowa: drzewo agarowe, cedr atlaski, seksowne piżmo  

Kostiumy i scenografia
Nie trzeba było korzystać z efektów specjalnych czy programów graficznych. Prawdziwy styl Encountera tworzy minimalizm. Elegancka klasyka charakteryzuje każdy aspekt marki Calvin Klein, dlatego też flakon zapachu został utrzymany w tym duchu. Prosty, ale jednocześnie luksusowy. Butelkę wykonano z wysokiej jakości grubego szkła. Jest masywna  i posiada charakterystyczne załamania, które odbijają wszystkie oblicza męskiej duszy. Ciemne tonacje kolorystyczne tego symbolicznego, awangardowego dzieła najpełniej prezentują się w mrocznej wielkomiejskiej scenerii. Głębia niebieskiej barwy intensyfikuje doznania i sugeruje, że w środku czeka coś, co należy odkryć. Detale w odcieniach szlachetnego brązu, znajdujące się przy nakrętce dopełniają prestiżowy wygląd zapachu a srebrne logo dodaje wyrafinowany pazur.   

Pojemności i ceny:

EDT 30 ml - 175 zł

EDT 50 ml - 235 zł

EDT 100 ml - 310 zł

INTERIA.PL/Informacja prasowa
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas