Zastrzyk kolorów od SALLY HANSEN

Piękny kolor i idealnie pomalowane paznokcie to zwieńczenie profesjonalnego manicure oraz najlepsza ozdoba kobiecych dłoni.

Nowe lakiery Sally Hansen
Nowe lakiery Sally Hansenmateriały prasowe
Nowe lakiery Sally Hansen
Nowe lakiery Sally Hansenmateriały prasowe

Nieodłączną cechą dobrego lakieru do paznokci jest trwałość jego koloru, wygoda aplikacji, szybkie schnięcie oraz odporność  na ścieranie się oraz odpryskiwanie. Wszystkie te zalety charakteryzują lakiery z linii Complete Salon Manicure oraz z linii Xtreme Wear. Ich nowe odcienie wprowadzą każdą kobietę w barwny świat marki Sally Hansen. 

Complete Salon Manicure to innowacyjny produkt, który stanowi perfekcyjne połączenie idealnego koloru, trwałości, pielęgnacji oraz blasku - malując paznokcie tym lakierem, uzyskujemy profesjonalny manicure, który wygląda jak ten wykonany w salonie kosmetycznym. W jednej buteleczce lakieru stworzono kombinację pięciu preparatów:

  • bazy
  • utwardzacza
  • lakieru do paznokci o ciekawym kolorze
  • odżywki wzmacniającej
  • utrwalacza.

Sekret serii Complete Salon Manicure leży w innowacyjnej formule, zapewniającej pielęgnację i blask. Ważnymi składnikami są wapń i minerały morskie wpływające na wzrost oraz wzmocnienie płytki paznokciowej. Duże znaczenie odgrywa też wygładzająca proteina perłowa i wyciąg z wodorostów, które mają właściwości nabłyszczające. Kombinacja ta sprawia, że paznokcie stają się mocniejsze, odżywione, a kolor utrzymuje się do 10 dni.

Marka Sally Hansen rozszerzyła paletę kolorystyczną lakierów Complete Salon Manicure o 8 nowych odcieni.

Hard & Nails Xtreme Wear zapewnia intensywność koloru, który utrzymuje się na paznokciu nawet tydzień. Blask gwarantuje innowacyjny kompleks Micro-Shine. Bogata formuła odżywcza zawarta w kosmetyku wydobywa oraz utrwala piękno barwy. Dzięki zawartym w kosmetyku związkom bioaktywnym lakier Hard & Nails Xtreme Wear uelastycznia i uodparnia paznokcie na łamanie i rozdwajanie.

Do grona efektownych kolorów lakierów Hard & Nails Xtreme Wear dołączyło 10 różnorodnych odcieni.


Ceny: Complete Salon Manicure - 39,99 zł
Hard & Nails Xtreme Wear - 19,99 zł

materiały prasowe
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas