Reklama

Reklama

Zdobyła sławę dzięki show w internecie!

Jest wiele sposobów na zaistnienie w sieci. Szwajcarka Julia Graf wpadła na pomysł ścięcia włosów, zaś filmik z wydarzenia postanowiła umieścić w internecie. Od tej pory jej kanał w serwisie YouTube bije rekordy popularności.

Prezentujemy odważny krok Julii Graf, która zdecydowała się na zmianę fryzury, publikując film w internecie.

Niezwykłe umiejętności i precyzja w robieniu makijażu stały się źródłem jej dochodu. Filmik, który cieszy się największą popularnością to tutorial przedstawiający, jak skutecznie pomalować oczy na fioletowo. Filmik ten ma już ponad 6 milionów odsłon! Julia swoje filmy instruktażowe wrzuca przynajmniej raz w tygodniu. 

Reklama

Niestety,  jeszcze nikomu nie udało się dowiedzieć, jak duże zyski czerpie z filmów publikowanych w internecie ( jej porady dotyczące makijażu śledzi 125 milionów osób). Graf jest amatorką w dziedzinie stylizacji i makijażu, nie posiada stosownego wykształcenia, zaś wszystko, co prezentuje na filmach, robi na wyczucie i według własnego uznania.

Zdecydowanie największą popularnością Graf cieszy się w Stanach Zjednoczonych, Niemczech i Brazylii. Kosmetyki, pędzle i wszelkiego rodzaju akcesoria, których używa filmach, otrzymuje od firm kosmetycznych, które w ten sposób reklamują swoje produkty. "Nie muszę takich rzeczy kupować do końca życia. Mam pełne szafy" - przyznaje.

Jak sama podkreśla, nie jest to łatwa praca. Tygodniowo musi opublikować jeden, a najlepiej dwa filmiki. Stworzenie takie materiału jest dość czasochłonne, zajmuje jej nawet dwa dni, ponadto wciąż szuka nowych inspiracji.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje