Reklama

Reklama

Dieta gryczana

Chcesz schudnąć szybko, tanio i bez wysiłku? Siedmiodniowa dieta gryczana jest dla ciebie.

Dieta gryczana należy do monodiet - polega na spożywaniu jednego pokarmu przez określony czas. Jest przydatna wtedy, kiedy chcemy osiągnąć szybkie efekty - zależy nam na tym, aby wyglądać świetnie, a czasu na podjęcie systematycznych i długoterminowych działań jest za mało.

Ponieważ dieta gryczana jest bardzo jednostronna, nie należy jej stosować dłużej niż przez tydzień. Za to w ciągu tygodnia można pozbyć się nawet 4 kg. Dietę można zastosować ponownie najwcześniej po miesiącu.

Warto pamiętać, że dieta gryczana to raczej rodzaj pogotowia w nagłych wypadkach, czyli diety na ostatnią chwilę, a nie sposób na osiągnięcie trwałych efektów.

Reklama

Zasady diety są bardzo proste: je się wyłącznie kaszę gryczaną i to nie gotowaną, ale zaparzoną Szklankę kaszy należy zalać dwoma szklankami wrzątku i odstawić na noc pod przykryciem.

Do kaszy nie używa się żadnych przypraw ani innych dodatków, z wyjątkiem 1-procentowego kefiru. Kaszę można jeść do woli, kefiru nie powinno wypijać się więcej niż litr dziennie.

Można pić: wodę przegotowaną, niegazowaną wodę mineralną i zielona herbatę.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy