Reklama

Reklama

23-letnia Tiktokerka zginęła w trakcie nagrywania filmu. Przerażające ostatnie chwile

Nagrywanie filmów na platformę Tik Tok zyskuje coraz większą popularność wśród influencerów. Modzie ulega coraz więcej młodych ludzi, którzy prześcigają się w wymyślaniu nowych trendów. Tym razem jednak zabawa skończyła się tragicznie dla tiktokerki z Turcji - Kübra Doğan.

W Stambule doszło do tragedii, gdy podczas nagrywania filmików na platformę Tik Tok 23-letnia Kübra Doğan uległa wypadkowi. 

Wszystko wydarzyło się na dachu budynku, gdzie razem z Kübra Doğan weszła jej 16-letnia kuzynka.

Dziewczyny chciały nagrać kolejny trend modny w internecie, ale nikt nie spodziewał się, że ta sytuacja skończy się tak tragicznie. 

Na nagraniu, które zostało opublikowane, widać, jak 23-latka usiadła na fragmencie dachu znajdującym się tuż nad zadaszeniem wykonanym z plastikowych paneli. 

Następnie słychać trzask i widać, jak tiktokerka znika w przepaści. 16-letnia krewna Helen próbowała jej pomóc, ale sytuacja była tak nagła, że ​​nie była w stanie zareagować. 

Później Helen zbiega na dół, aby poinformować rodzinę o tym, co się wydarzyło, a Ci natychmiast zadzwonili po odpowiednie służby. 

Szokujące nagranie jest szeroko komentowane w sieci. 

Wiele osób jest zdania, że dziewczyny w ogóle nie powinny wychodzić na dach budynku. Można też znaleźć głosy, że młodzi ludzie zrobią obecnie wiele, by zdobyć popularność, nawet narażając swoje życie i bezpieczeństwo. 

Przy okazji takich tragedii powraca temat zakazania niebezpiecznych aplikacji, które angażują w niewłaściwy sposób młodzież. 

Reklama

***
Zobacz również: Piotr Kraśko i jego żona Karolina mają ogromne problemy! Niepokojące wieści z Gałkowa!

Tomasz Kammel odebrał wyniki badań! Gwiazdor TVP ujawnił coś niebywałego o swoim zdrowiu!INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: tik tok | Kübra Doğan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje