5 pomysłów na prezent dla faceta

Zbliża się szczególna okazja? Chciałabyś sprawić swojemu chłopakowi, kumplowi, tacie albo bratu naprawdę fajny prezent, ale nie masz pojęcia, co to mogłoby być? Tak naprawdę nie potrzebujesz wcale dużego budżetu, a jedynie kreatywności. Oto 5 pomysłów na podarunki dla faceta.

5 pomysłów na prezent dla faceta
5 pomysłów na prezent dla facetamateriał zewnętrzny

Mówi się, że to kobiety niełatwo zadowolić. Nie zawsze jednak jest to prawda, bo i panowie bywają bardzo wybredni. Dlatego przygotowaliśmy dla was mały poradnik – oto 5 uniwersalnych prezentów, które zadowolą każdego pana, niezależnie od wieku oraz zainteresowań. Ładowarki indukcyjne, krawaty, kubki – te wszystkie przedmioty codziennego (albo niecodziennego) użytku będą obdarowanemu chłopakowi przypominać o tobie w miły sposób.

1. Ładowarka bezprzewodowa

Ładowarki indukcyjne do smartfonów to ostatnio bardzo popularne gadżety, które pozwolą błyskawicznie naładować baterię telefonu. Ładowarka bezprzewodowa przyda się każdemu (i to nie tylko panu), kto dużo korzysta ze smartfona. Facet, którego chcesz obdarować, może być zarówno tatą-biznesmenem w średnim wieku, bratem uzależnionym od łapania Pokemonów czy Twoim ukochanym facetem, który smartfona używa do aplikacji sportowych. Dlaczego ładowarki indukcyjne są takim dobrym prezentem? Po pierwsze, błyskawicznie ładują telefon, a po drugie robią to bez uciążliwego wpinania kabla.

2. Krawat

Może nie będzie to ulubiony przedmiot obdarowanego pana, ale możesz być pewna, że nie raz z niego skorzysta. Piękny, klasyczny krawat mężczyzna będzie zakładał na specjalne okazje, takie jak ślub kogoś bliskiego, rozdanie dyplomów, studniówka, może ważna rozmowa o pracę? W pięknym krawacie od osoby, która darzy go ciepłymi uczuciami, wszystkie wydarzenia będzie jeszcze lepiej wspominał.

3. Spersonalizowany kubek

Wydaje się, że to dość banalny prezent, jednak wszystko zależy od tego, jak podejdziesz do tematu. A co, jeśli zamiast napisu czy imienia faceta umieścisz na kubku jakieś śmieszne zdjęcie albo cytat, z którego wspólnie uśmialiście się do łez? Poranna kawa, herbata albo kakao wypite z takiego kubka na pewno wprawi go w świetny humor.

4. Podpórka pod plecy na krzesło

Teraz ten prezent może się wydawać absurdalny, jednak jeśli twój facet lub brat są zapalonymi graczami, spędzającymi całe godziny przed komputerem, docenią ergonomiczną podpórkę pod odcinek lędźwiowy kręgosłupa po latach. Niemal każdy pracownik biurowy narzeka na bóle pleców, dlatego jest to dość uniwersalny prezent.

5. Lokalizator kluczy

To prezent, o którym marzy większość osób, które kiedykolwiek zgubiły jakiś przedmiot i spędziły długie chwile na poszukiwaniu tylko po to, by odkryć, że znajdował się on wprost przed ich nosem. Lokalizator kluczy to brelok, który połączysz ze smartfonem, dzięki dedykowanej aplikacji. Po naciśnięciu przycisku łatwo odszukasz zagubiony przedmiot.

materiał zewnętrzny
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas