Reklama

Aida Kosojan-Przybysz z ważnym przesłaniem. Chodzi o bliskie osoby

Aida Kosojan-Przybysz znów podzieliła się z Polakami przesłaniem. Podkreśliła, że dzisiaj jest niezwykle wyjątkowy dzień. Jasnowidzka zaapelowała, co należy zrobić. „Zatrzymaj się na chwilę i znajdź na to czas” – napisała na Instagramie.

Aida Kosojan-Przybysz dzieli się trafnymi wizjami

Aida Kosojan-Przybysz urodziła się w Gruzji, ale od lat mieszka w Polsce. Mimo że studiowała ekonomię ze specjalnością kredyty i finanse w Wyższej Szkole Gospodarki Narodowej w Kijowie, to nie związała przyszłości z tym zawodem. Obecnie jest nie tylko wizjonerką, ale także kompozytorką, wokalistką, autorką tekstów i felietonistką. 

Jasnowidzka cieszy się niemałą popularnością w Polsce, gdzie jest znana ze swoich trafnych wizji. Udało się jej przewidzieć m.in. pandemię koronawirusa i wojnę w Ukrainie. Aida Kosojan-Przybysz dar patrzenia w przyszłość odziedziczyła po babci. Obecnie wykorzystuje go, by doradzać innym. 

Wizjonerka chętnie utrzymuje kontakt ze swoimi odbiorcami za pomocą mediów społecznościowych. To właśnie tam regularnie publikuje przesłania i prowadzi transmisje live, podczas których dzieli się wieloma wskazówkami. 

Zobacz także: Przewidziała pandemię i wojnę w Ukrainie. Kim jest Aida Kosojan-Przybysz?

Reklama

Aida Kosojan-Przybysz zaapelowała do Polaków

Na instagramowym profilu Aidy Kosojan-Przybysz właśnie pojawił się post dotyczący bliskich osób, który poruszył internautów. "Dzisiaj dzień powiedzenia komuś, że jest dla Ciebie ważny. Zatrzymaj się na chwilę i znajdź na to czas" - przekazała jasnowidzka. 

Post jak zwykle spotkał się z ogromnym zainteresowaniem, a na reakcje użytkowników Instagrama nie trzeba było czekać. "Łzy same poleciały... Uwielbiam Panią. Niektóre słowa wnikają tak głęboko", "Cudne", "Już to zrobiłam z samego rana" - czytamy pod postem.

Zobacz także: Szykuje się ponury lipiec dla dwóch znaków zodiaku. Miejcie się na baczności

Przy okazji podczas transmisji live jasnowidzka podkreśliła, że wyrażanie emocji jest niezwykle istotne i raz jeszcze przypomniała, by mówić bliskim, że są dla nas ważni. Porównała to do lustra, w którym mogą zobaczyć odbicie w oczach osoby, na której im zależy. "Znajdujmy czas na to, żeby osoby, które bliskie są naszemu sercu, wiedziały, że jesteśmy. Żebyśmy się zatrzymali na chwilę w czasie, w biegu, żeby powiedzieć tym osobom, że jesteśmy w ich życiu" - powiedziała Aida Kosojan-Przybysz. 

Poza tym zaznaczyła, że o uczuciach trzeba przypominać m.in. gestem, spojrzeniem lub nawet spotkaniem na kawę.    

***


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Aida Kosojan-Przybysz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy