Reklama

Aida z ważnym przesłaniem na dziś. Chodzi o niepokój i smutek

Aida, najpopularniejsza polska jasnowidzka podzieliła się pięknym przesłaniem na dzisiejszy dzień. Dotyczy ono roli kwiatów w naszym życiu oraz tego, jak radzić sobie z trudnymi emocjami, takimi jak smutek czy niepokój. Jak brzmią słowa przesłania wizjonerki?

Aida Kosojan-Przybysz jest niewątpliwie najbardziej znaną jasnowidzką w Polsce. Wizjonerka ormiańskiego pochodzenia często podkreśla, że dar jasnowidzenia był przekazywany w jej rodzinie z pokolenia na pokolenie. - Od pokoleń wiemy, że widzimy więcej, czujemy więcej i przekazujemy. Nie jesteśmy tylko od razu tego świadomi - zdradziła w jednym z wywiadów Aida. 

Jasnowidzka regularnie dzieli się swoimi wizjami, przemyśleniami i przesłaniami ze swoimi obserwatorami w mediach społecznościowych.

Przesłanie Aidy na 3 czerwca

Tym razem przesłanie ormiańskiej jasnowidzki nie dotyczy pozytywnych emocji. Aida radzi co zrobić, aby poradzić sobie z problemami i sprawami, które ciążą nam na sercu.

Reklama

Wizjonerka poradziła również, aby wkładając kwiaty do flakonu, czynić to z konkretną intencją. Możemy też podarować kwiaty bliskiej osobie lub - co wydaje się być szczególnie cenne - samym sobie.

Czytaj również: 

Te kwiaty przynoszą nieszczęście. Nie trzymaj ich w domu!

Horoskop miesięczny na czerwiec 2022. Co nas czeka?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Aida Kosojan-Przybysz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama