Alicja Majewska w nowej fryzurze. Idealna inspiracja dla kobiet 50+

Alicja Majewska na swoim Instagramie pokazała ostatnio nową fryzurę, która zrobiła wśród jej fanów ogromne wrażenie. Piosenkarka, która znana jest ze swoich krótkich kręconych włosów, zaprezentowała się w odmienionej wersji, dzięki której wyglądała na kilkanaście lat młodszą. Tym samym udowodniła, że takie włosy świetnie sprawdzą się u kobiety 50+.

Alicja Majewska zmieniła fryzurę i zaskoczyła fanów
Alicja Majewska zmieniła fryzurę i zaskoczyła fanów WOJCIECH STROZYK/REPORTER East News

Alicja Majewska to jedna z najpopularniejszych piosenkarek na polskiej scenie muzycznej. Poza wybitnym głosem jej znakiem rozpoznawczym jest także charakterystyczna burza loków. Ostatnio artystka zaskoczyła jednak swoich fanów, gdy opublikowała w sieci zdjęcia, na których zaprezentowała się w odmienionej odsłonie.

Fryzura Alicji Majewskiej odmładza o kilkanaście lat

Nowa fryzura piosenkarki wywołała niemałe poruszenie w sieci, a fani w komentarzach a pod zdjęciami zachwycali się jej nowym wizerunkiem. Tak drastyczna zmiana miała miejsce ze względu na nowy projekt zawodowy, nad którym piosenkarka pracuje już od jakiegoś czasu.

"Od jutra rozpoczynamy serię niespodzianek przygotowanych specjalnie dla Państwa przez Radio Pogoda. Na początek efekt metamorfozy od niezawodnego Łukasza Urbańskiego" — napisała Alicja Majewska w poście na Instagramie. Później okazało się jednak, że fryzura artystki była jedynie peruką i wciąż może pochwalić się swoimi kręconymi włosami.

Nie zmienia to jednak faktu, że długie włosy w odcieniu miodowego blondu były strzałem w dziesiątkę. Tego typu cięcie w połączeniu z jasnym kolorem nie tylko odjęło piosenkarce kilkanaście lat, lecz także dodało młodzieńczego charakteru.

Miodowy blond dla kobiet 50+

Włosy w odcieniu miodowym są doskonałym połączeniem złotego blondu i jasnego brązu. Charakterystyczne dla tego koloru są żółto-pomarańczowe tony, które wielu osobom kojarzą się z bursztynem lub miodem, stąd właśnie jego nazwa. Refleksy na włosach nie są jednolite, a ich pasemka mogą przybierać różny odcień - od jasnego blondu po brąz.

Ten kolor jest także znakomity, jeśli włosy zaczynają siwieć, gdyż delikatnie ukrywa szare pasma. Miodowy blond nadaje się zarówno do krótkich, jak i długich włosów.

Tym samym Alicja Majewska pokazała, że panie w wieku 50+ wcale nie muszą bać się drastycznych zmian, jeśli chodzi o metamorfozy związane z włosami. Choć przyjęło się, że to cięcie w stylu boba jest dla nich najlepsze, przykład piosenkarki pokazuje, że nie trzeba bać się eksperymentów i - niezależnie od wieku - stawiania na najnowsze trendy.

Alicja Majewska
Alicja MajewskaWojciech StróżykReporter
Maseczka na siwe włosy - dzięki niej odzyskają kolor!Interia DIY
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas