Bez makijażu wygląda zupełnie inaczej. Niektórzy nazywają ją oszustką

Lashes And Losing jest makijażystką, którą na TikToku obserwuje ponad 30 tys. użytkowników z całego świata. Dziewczyna pokazuje, jak za pomocą prostych trików upiększających odmienić wygląd. Jest najlepszym dowodem na to, że wskazówki działają. Bez makijażu wygląda bowiem zupełnie inaczej.

Lashes And Losing pokazuje, jak wygląda przed wykonaniem makijażu
Lashes And Losing pokazuje, jak wygląda przed wykonaniem makijażu @lashesandlosingTikTok

Pokazała się bez makijażu. Zaszokowała internautów

Autorka profilu Lashes And Losing postanowiła na TikToku pokazać, jak profesjonalny makijaż może odmienić wygląd. Dziewczyna bardzo dobrze zna się na  trikach upiększających. Stosuje je i regularnie dzieli się nimi ze swoimi obserwatorami.

Nagranie, na którym makijażystka pokazuje jak wygląda przed oraz po wykonaniu makijażu w okamgnieniu stało się viralem. Metamorfoza jest naprawdę porażająca. Aż trudno uwierzyć,  że efekt jest wynikiem prostych trików.

Lashes And Losing na początku nagrania pokazuje, jak wygląda przed wykonaniem makijażu. Uwagę internautów przykuwa bark przednich zębów. Cera dziewczyny jest blada. Na jej twarzy widać niedoskonałości w postaci wyprysków, przebarwień czy cieni. Włosy makijażystki są w nieładzie.

Jej metamorfoza zadziwia. Czy to normalne?

Pod koniec filmu muzyka nabiera innego charakteru. Lashes And Losing prezentuje się internautom zupełnie odmieniona. Mocny makijaż sprawia, że twarz dziewczyny nabrała zupełnie innego kształtu. Wyraźne oczy i duże usta w kadrze prezentują się wyjątkowo okazale.

Co ciekawe, braki w uzębieniu makijażystki również znikają. Autorka profilu na TikToku wygląda zupełnie inaczej niż jeszcze kilka sekund temu.

Obserwatorzy byli pod wrażeniem umiejętności makijażystki. Wiele osób w komentarzach prosiło ekspertkę o to, by pokazała, jak wykonać podobny makijaż.

Jak się okazuje, spektakularna metamorfoza nie na wszystkich internautach zrobiła takie samo, pozytywne wrażenie. Pod filmem nie brakuje również nieprzyjemnych słów. Niektórzy użytkownicy aplikacji w komentarzach nazwali Lashes And Losing oszustką. Zaznaczyli, że makijaż powinien podkreślać urodę, a nie pełnić rolę kamuflażu.

Zobacz również:

Słodki pokaz w Paryżu. Modelki w... czekoladowych sukniach© 2021 Associated Press
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas