Reklama

Reklama

Księżna Kate w tej samej stylizacji, co kilka lat temu! Zaliczyła wpadkę?!

Księżna Kate jak co roku pojawiła się wraz z resztą rodziny królewskiej na obchodach Dnia Pamięci. Żona księcia Williama zaskoczyła niemal cały świat swoją stylizacją, którą wybrała na tę niezwykle ważną uroczystość. Czyżby zaliczyła właśnie modową wpadkę?

Wpadka księżnej Kate na obchodach Dnia Pamięci

 Księżna Kate to niekwestionowana mistrzyni przestrzegania dworskiej etykiety - zarówno chodzi tu o wypowiedzi, sposób zachowywania się, ale także - sposób ubierania się. 

Jej stylizacje są szeroko komentowane i stanowią inspirację dla fanek księżnej. Ostatnio wszyscy czekali na jej pojawienie się podczas Dnia Pamięci. 

Jest to jedna z ważniejszych uroczystości w Wielkiej Brytanii, gdzie Brytyjczycy oddają hołd żołnierzom, którzy polegli podczas wojen. Dzień ten jest niezwykle podniosły i niekiedy nawet rodzina królewska uroni łzę podczas obchodów. 

Wówczas też wszyscy zwracają uwagę na to, jak wyglądają poszczególni członkowie monarchii. Oczy zebranych zazwyczaj zwrócone są właśnie na Kate, która potrafi zadać szyku. Tym razem zaskoczyła swoją stylizacją. 

Okazuje się, że wielu już gdzieś widziało księżną Kate w takim wydaniu. W 2018 roku księżna Kate miała na sobie płaszcz z czerwonymi klapami, białym kołnierzykiem i srebrnymi guzikami w stylu militarnym.

Dokładnie ten sam płaszcz założyła i tym razem, zmieniając jedynie kapelusz, który też miała na sobie kilka razy! Czy jest to modowa wpadka Kate, czy może chciała w ten sposób podkreślić swoje zamiłowanie do oszczędności?

Możliwe też, że Kate chciała być też bardziej eko i promuje zasadę, by nie zakładać ubrań tylko jeden raz. 

Reklama

***
Zobacz również: 

Dorota Gardias odebrała wyniki badań. Gwiazda TVN ujawniła, co z jej zdrowiem!

Dominika Figurska i Michał Chorosiński na premierze filmu "Nędzarz i Madame". Kompletnie odmienieni!***

Więcej inspirujących materiałów o gwiazdach, modzie i stylu życia znajdziesz na naszym Instagramie!


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: księżna Kate | Kate Middleton

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje