Reklama

Reklama

Brak prądu i przymieranie głodem?! Wojciech Glanc nie ma złudzeń! [Tylko u nas]

Znany jasnowidz Wojciech Glanc podzielił się kolejną wizją — tym razem na najbliższe miesiące. Wyznał nam swoją największą obawę dotyczącą życia Polaków w następnym kwartale. Czego powinniśmy się najbardziej bać? Okazuje się, ze według Glanca to wcale nie wysokie ceny będą najbardziej dotkliwe, a... brak prądu! Jego nowa wizja dotyczy również emerytów i kredytobiorców.

Wojciech Glanc szeroko dzieli się swoimi przepowiedniami. Postanowiliśmy więc zapytać go o to, co według niego będzie najtrudniejsze dla Polaków w ciągu najbliższych miesięcy. Jego wizja może niektórych zaskoczyć, bo to wcale nie inflacja, wojna, czy kryzys ekonomiczny. Szczególnie dotkliwie Polaków mają bowiem dotknąć braki energetyczne!

Olbrzymia drożyzna w wakacje? Najgorsze jeszcze przed nami! Jasnowidz Wojciech Glanc ostrzega

Każdy z nas w obecnej sytuacji ma nadzieję, że najgorsze już za nami. Niestety, Wojciech Glanc w tej kwestii nie jest optymistą. Podzielił się z nami swoją wizją na temat cen w wakacje i  tuż po nich:

"Emeryci przymierający głodem", "Samobójstwa, bo nie poradzą sobie z kredytami". Czarna wizja jasnowidza

Trudno ukryć, że w czasach ogromnej inflacji najbardziej cierpią ci najubożsi - emeryci. Na co muszą się przygotować? Wojciech Glanc obawia się jednej rzeczy:

Reklama

Kolejną grupą narażoną na duże problemy finansowe mają być kredytobiorcy. Jasnowidz Glanc twierdzi:

Powrót do PRL-u? Blackout w całym kraju! Wojciech Glanc nie ma złudzeń

W czasach "komuny" w Polsce brakowało wszystkiego - nawet prądu. Dlatego często ogłaszano tzw. "stopnie zasilania", które miały na celu ograniczyć pobór mocy, a czasem wręcz całkowicie wyłączając zasilanie. Najwyższym stopniem ograniczenia poboru był dwudziesty, który często powodował brak prądu w niektórych miejscach. Czy czeka nas powtórka z tamtych czasów? Wojciech Glanc wyjawił nam, że nie ma złudzeń. Kiedy możemy się spodziewać problemów?

Światełko w tunelu? Jest nadzieja! Jasnowidz pokrzepia Polaków

Trudno nie przyznać jednego - Polacy jako naród przeszli wiele i są w stanie wiele wytrzymać. To nasza duża zaleta! Sam Wojciech Glanc przyznał, że jesteśmy wyjątkowi i to właśnie może nas uratować. 

Co więc w tej zbliżającej się trudnej sytuacji będziemy musieli zmienić w swoim trybie życia? Wojciech Glanc wyznał nam szczerze:

Zobacz rówież:

Podlej drożdżami, a efekty cię zaskoczą! Trik nie tylko na storczyki

Nie tylko 13. i 14. emerytura. Oto wszystkie ulgi dla seniorów  

Jak pobudzić hortensje do kwitnienia?  

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Wojciech Glanc | Przepowiednia | blackout

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy