Reklama

Reklama

Camila Cabello o samoakceptacji: Jestem wdzięczna za to ciało

Camila Cabello za pośrednictwem TikToka podzieliła się z fanami swoimi przemyśleniami dotyczącymi jej ciała. Wyznała, jak ważna jest samoakceptacja.


Piosenkarka jest aktywna w mediach społecznościowych. Nic więc dziwnego, że to właśnie za pomocą social mediów odniosła się do tego, jak podchodzi do wyglądu swojego ciała. 

Autorka hitu  "Havana" na wstępie zaznaczyła, że wybrała się biegać. W tym celu założyła strój sportowy, który odsłaniał jej brzuch.

Przyznała, że nawet nie próbowała go chować, bo jak sama uważa, jest wdzięczna za swoje ciało. By jeszcze bardziej to podkreślić, dodała:


Camila Cabello publikując ten film, chciała pokazać, jak ważne jest patrzenie na swoje ciało przychylnym okiem i akceptowanie go takim, jakie jest. 

Reklama

Opublikowany film w krótkim czasie dotarł do szerokiego grona internautów i spotkał się z pozytywnym odbiorem. Piosenkarka dodatkowo podpisała go "i luv my body", co dosłownie oznacza, że kocha swoje ciało.

Czytaj więcej:

Katarzyna Warnke zapomniała o pedicure?!

Samuela Górska. To ona nie życzy sobie "żydostwa" i "LGBT

Kim Kardashian w skórzanej stylizacji

Edyta Pazura pokazała zabawne zdjęcie męża w negliżu. "Pół Afrodyt, pół heros". Z pewnością nie o taki kadr mu chodziło!


Zobacz także:

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Camila Cabello | samoakceptacja | TikTok

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje