Reklama

Chloe Ferry kusi dekoltem. Przesadziła z operacjami?

Chloe Ferry w wieku 27 lat ma już za sobą całkiem spory dorobek jeżeli chodzi o operacje plastyczne. Gwiazda nigdy od nich nie stroniła i teraz z dumą prezentuje efekty tych działań. Tym razem celebrytka zaskoczyła zdjęciem w obcisłym topie, który podkreślał wszystkie jej atuty.

Chloe Ferry zaliczyła wpadkę w programem graficznym? Fani od razu to zauważyli

Chloe Ferry sprawiła ostatnio, że temperatura gwałtownie wzrosła, gdy opublikowała jedno selfie w swoich mediach społecznościowych, chwaląc się kobiecymi kształtami w sportowym topie. 

 27-letnia gwiazda "Geordie Shore" wywołała burzę w sieci, gdy podczas spaceru po wiejskiej drodze, opublikowała zdjęcie. 

Gwiazda włożyła ogromne kwadratowe okulary przeciwsłoneczne, a poprawioną zabiegami twarz podkreśliła brązową paletą odcieni. 

Fani nie szczędzili gwieździe komplementów, ale znaleźli się i tacy, którzy mocno krytykowali Chloe Ferry za jej sztuczność. 

Przeszkadzało im to, że celebrytka chętnie korzysta z programów graficznych, by jeszcze ulepszać siebie na zdjęciach. 

Reklama

"Wstaw coś nieoprawionego, naturalnego. Nie bójcie się dziewczyny być naturalne" - napisał jeden internauta. 

Drugi zaś zauważył nienaturalną krzywiznę w okolicy pachy Chloe Ferry, jakby właśnie tam próbowała coś zatuszować przy użyciu programu graficznego. To niepierwszy raz, kiedy internauci zauważyli, jak celebrytka poprawia swoje zdjęcia. 

Chloe Ferry nie akceptuje swojego wyglądu?

Chloe Ferry wydała już kilkadziesiąt tysięcy funtów na poprawianie swojego wyglądu. Na swoim koncie ma już brazylijski lifting pośladków, dwie operacje plastyczne biustu i możliwe także, że zdecydowała się też na plastykę brzucha. 

Widać także zmienione rysy twarzy i powiększone usta u Chloe Ferry. To wciąż jednak dla niej niewystarczający efekt i dodatkowo gwiazda poprawia swoją urodę już na zdjęciach, korygując programem graficznym to, co jej się nie podoba. 

Tak przesadne dbanie o prezentacje na zdjęciach, czy nagraniach, jest często odbierane przez fanów Chloe jako brak pewności siebie i posiadanie kompleksów. 

Czy kiedykolwiek taka postawa Chloe Ferry ulegnie zmianie? Z pewnością ci, którzy jej kibicują, mocno trzymają za to kciuki.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Chloe Ferry
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy