Reklama

Reklama

Chłopczyk wskoczył na suknię ślubną mamy. "Był bardzo podekscytowany"

Na ślubach i weselach nie zawsze wszystko idzie tak jak powinno. Tak też było na uroczystości pewnej pary z Irlandii. Nagranie sytuacji, w której synek wskakuje na suknię ślubną swojej mamy, jest hitem TikToka.

Niecodzienna sytuacja na ślubie

Ślub i wesele to dla wielu niezwykle ważne wydarzenia. Niektórzy planują wszystko bardzo dokładnie, aby ten dzień był idealny i nawet najdrobniejszy szczegół im nie przeszkodził. Obecnie coraz powszechniejsze jest zapraszanie gości bez dzieci, a pomysł ten ma liczne grono zarówno zwolenników jak i przeciwników.

Jednak pewna irlandzka para nie wyobrażała sobie ślubu bez obecności dzieci. I właśnie z udziałem jednego z nich miała miejsce potencjalnie niebezpieczna, ale też zabawna sytuacja. Jeden z gości uwiecznił ją i umieścił na TikToku, gdzie nagranie jest hitem - obejrzało go ponad 23 miliony użytkowników.

Reklama

Podzielone opinie internautów

Na filmiku widzimy, jak panna młoda jest prowadzona do ołtarza. Nagle na jej długi i olbrzymi welon... wskakuje mały chłopczyk! Okazało się, że jest to synek kobiety. Nagranie podpisano słowami: "Chłopiec niemal zrujnował ślub swoich rodziców". Opinie internautów były podzielone.

***

Zobacz również:

To anielskie imię zyskuje na popularności. Rodzice nazywają tak córki coraz częściej

"Zdradziłam na wakacjach i dobrze się z tym czuje. Powinnam powiedzieć partnerowi?" [LIST]

Tego nie rób podczas wakacji. Lista najbardziej żenujących zachowań 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: TikTok | wesele | ślub

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy