Reklama

Reklama

Chytra sezonka? Bądź sprytny i zaoszczędź nawet do 1000 PLN!

Każdy zapalony snowboardzista i narciarz wie, że 6 dni białego szaleństwa w ośrodku z dobrym naśnieżaniem i mającym ponad 120 km tras to inwestycja rzędu 250–300 euro. A gdyby za taką samą cenę móc jeździć przez cały sezon? Tak, to teraz możliwe. Kupując tzw. chytrą sezonkę i płacąc w kwietniu jedynie 990 koron czeskich lub 49 euro, możecie jeździć przez cały następny sezon w Szpindlerowym Młynie – 22 km tras, Szczyrku – 22 km tras i na Słowacji – 77 km tras.

Bądź sprytny i oszczędź nawet do 1000 PLN

Ta przełomowa oferta zwana "sikovną sezonką", obejmująca Czechy, Polskę i Słowację, jest dostępna w sklepie internetowym prowadzonym przez spółkę Tatry Mountain Resorts. Spółka ta jest właścicielem ośrodków w Jasnej pod Chopokiem, Tatrzańskiej Łomnicy i Strbskim Plesie na Słowacji, Szczyrkowskiego Ośrodka Narciarskiego w Polsce oraz współwłaścicielem top ośrodka Szpindlerowy Młyn w Czechach. W sumie na sprytnej sezonówce można jeździć na 121 km tras.

Jak to zrobić?

Reklama

Do 30 kwietnia należy za 990 koron (czyli ok. 150 PLN) kupić za pośrednictwem strony www.gopass.cz karnet będący formą przedpłaty za zimę 2017/2018. Karnet upoważnia również do jazdy w ośrodku w Szpindlerowym Młynie od 1 kwietnia do końca obecnego sezonu, a więc na pewno do Świąt Wielkanocnych.

Jesienią, najpóźniej do 30 października, należy dopłacić pozostałe 4000 koron (czyli około 630 PLN), aby móc jeździć prze cały kolejny sezon w Szpindlerowym Młynie. Za cenę 6-dniowego skipassu można więc jeździć przez cały sezon zimowy. Co ważne dla polskiego amatora białego szaleństwa, to fakt, że dopłacając jesienią kolejne 50 euro, może również jeździć w rodzimym Szczyrku, który - przypomnijmy - w kolejnym sezonie wzbogaci się o nową infrastrukturę naśnieżania, 2 nowe kanapy 6-osobowe oraz 10-osobową gondolę na Halę Skrzyczeńską.

Dla porównania 6-dniowy skipass w Chamonix to kwota 279 euro, w Ischgl to 240 euro, a Alta Badia (SudTirol) to 266 euro.

Nowości, wiosenna jazda i Mistrzostwa Polski

Rene Hrones z ośrodka w Szpindlerowym Młynie mówi: 

- Szykujemy dla naszych klientów miłą niespodziankę na nowy sezon 2017/2018. Będzie to nowa inwestycja - 4-osobowa kanapa z Horni Misecky na Miedviedin. Ta część ośrodka zostanie również przebudowana i powstanie tam nowe centrum naszego resortu. Miedviedin i jego trasy będę przeprofilowane, a system naśnieżenia rozbudowany, wszystko to, aby nasz ośrodek był jeszcze bardziej przyjazny dla początkujących i rodzin z dziećmi. 

Przypomnijmy, że sezon w ośrodku jeszcze trwa w najlepsze. Na trasach leży ok. 60 cm śniegu i wszystkie wyciągi są czynne. Czynne jest również lodowisko na Sv. Petrze oraz Ledarium - lodowa świątynia w tym samym miejscu. Dobrą zachętą do odwiedzenia resortu mogą być Mistrzostwa Polski w narciarstwie alpejskim, które po raz drugi odbędą się w Szpindlerowym Młynie w termine 1-4 kwietnia 2017 r. Warto więc już teraz skorzystać z zakupu sprytnej sezonówki i jeszcze tej wiosny pośmigać na deskach.

Więcej informacji: www.gopass.cz i www.skiareal.czmateriały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje