Reklama

Czy odwołać ślub, gdy mamy wątpliwości?

Wątpliwości przed ślubem dopadają niemal każdego. Pytanie, kiedy jest to coś naturalnego, co minie, a kiedy powinniśmy się w nie wsłuchać i zastanowić, czy nie popełniamy życiowego błędu?

Wątpliwości przed ślubem pojawiają się zawsze, ponieważ zmienia się całe nasze życie i nie wiemy, co będzie dalej. Uświadamiamy sobie, że idylla nie będzie trwała wiecznie, tylko niebawem zacznie się prawdziwe życie.

Wiele zależy od tego, jaki rodzaj wątpliwości nas dopada. Czy jest to niepokój, lęk a może intuicja próbuje nam podpowiedzieć, że nie pasujemy do siebie? Warto w takiej sytuacji porozmawiać z przyjaciółmi, rodziną czy nawet zwrócić się o pomoc do psychologa.

W ostatnim odcinku programu "My Way" Edyta Górniak wyznała, że dzień przed ślubem miała bardzo duże wątpliwości, co do tego, czy pojawić się na ślubnym kobiercu. W studiu "Dzień Dobry TVN" psycholog Piotr Mosak i pisarka Katarzyna Lengren dyskutowali o tym, czy odwoływać ślub, gdy ma się wątpliwości. Koniecznie obejrzyj poniższy materiał.

Reklama
x-news/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: ślub
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy