Reklama

Reklama

Erica James, Rajski domek

Czasem miłość potrzebuje drugiej szansy

W Angel Sands, niewielkim nadmorskim kurorcie, czas płynie powoli, odmierzany miarowym szumem fal. Poza domkami do wynajęcia i willami jest tu również ulokowany na malowniczym wzgórzu pensjonat - przytulny hotelik prowadzony od lat przez rodzinę Baxterów.

 Kiedy nieoczekiwanie pani Baxter oznajmia, że musi przemyśleć swoje życie i ucieka do Nowej Zelandii, obowiązki gospodyni spadają na najstarszą z sióstr Baxter. Poukładana i twardo stąpająca po ziemi Genevieve wkłada wiele energii w to, by doprowadzić pensjonat do dawnej świetności. Choć ojciec coraz bardziej tęskni za matką, a dwie niepoprawne siostry doprowadzają ją niekiedy do szału, Genevieve coraz lepiej odnajduje się w roli odpowiedzialnej szefowej pensjonatu. Im więcej ma pracy, tym łatwiej jej zapomnieć o czymś, co od wielu lat nie daje jej spokoju. Gdy pewnego dnia w Angel Sands pojawia się pewien przystojny architekt,

Reklama

 Genevieve wie, że przyszedł czas, by raz na zawsze rozliczyć się z przeszłością. Od jej ostatniego spotkania z Christianem minęło kilkanaście lat. Obydwoje dorośli, zmienili się... Czy jednak wystarczająco, by zapomnieć dawne urazy?


materiały prasowe

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: książka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje