Gotowi na wszytko

Jeśli Twój facet ma problem z obsługą pralki, zmywarki... Jeśli prasowanie i gotowanie to dla niego koszmar... Jeśli nie może zapamiętać numeru PIN do karty kredytowej... nie jesteś sama!

Poznaj Richarda, jego żonę Jokastę oraz ich dwóch synów - rodzinę, jakich wiele, choć zupełnie niezwyczajną. W ich wykonaniu nawet codzienne czynności wywołują salwy śmiechu.
Gotowi na wszystko to zbiór przezabawnych historii z życia australijskiej rodziny. Richard to mężczyzna po czterdziestce, z problemem nadwagi, lekko przewrażliwiony na swoim punkcie. Jego partnerka Jokasta jest kobietą zmienną, szaloną i nieujarzmioną, a jej nastrój zależy od tego, jaką książkę w danej chwili czyta. Do galerii barwnych postaci zalicza się również matka głównego bohatera, obłąkana na punkcie czystości, która regularnie zaczyszcza na śmierć rozmaite sprzęty domowe swojego syna.

Reklama

Gotowi na wszystko to przezabawna opowieść o prawdziwych mężczyznach. Prawdziwych? Tak! To znaczy o takich, jacy są naprawdę? Kobieca literatura z męskim bohaterem .

Richard Glover dorastał w Papui-Nowej Gwinei, Sydney oraz Canberze. Jest absolwentem Uniwersytetu w Sydney. Mieszka z dramatopisarką Debrą Oswald, z którą ma dwóch synów. Jest popularnym australijskim pisarzem i dziennikarzem, choć pracował również jako kelner, operator dźwigu, scenarzysta. Trzy razy był nominowany do dziennikarskiej nagrody Walkley Awards. Jego książka Gotowi na wszystko natychmiast po wydaniu stała się w Australii bestsellerem.
Richard Glover
Gotowi na wszystko

Wydawnictwo Otwarte

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje