Reklama

Reklama

Huna

Podstawowa zasada Huny mówi: Jeśli chcesz coś zmienić, musisz to zmienić.

Jeśli chcesz zmienić swoje życie i zacząć realizować marzenia, koniecznie przeczytaj tę książkę. Otrzymasz receptę, dzięki której spojrzysz na siebie z zupełnie innej perspektywy i zapragniesz wreszcie działać.

Huna jest starożytnym systemem nauki i wiedzy, który powstał i rozwijał się na Wyspach Hawajskich. Pomimo tego, że już dużo czasu upłynęło od momentu skrystalizowania się tej filozofii, jej wszystkie założenia nadają się do zastosowania we współczesnej praktyce. Na tym polega podstawowe bogactwo i wartość Huny.

Reklama

Dzięki tej filozofii każdy z nas ma niepowtarzalną okazję przypomnieć sobie, że drzemie w nas nieposkromiona siła twórcza. Książka wskazuje metody postępowania, aby zrobić z niej użytek dla stworzenia lepszego i szczęśliwszego życia.

Huna uczy, jak przez zmianę sposobu myślenia i nastawienia, zmienić swoje życie i zacząć robić coś dla siebie, a tym samym zyskać silne poczucie, że ma się wpływ na jego kształtowanie i rzeczy, które nam się przydarzają.

Gdy poznamy wszystkie zasady Huna i będziemy wiedzieli, do czego one służą, łatwo dostrzeżemy, że te siedem stopni jest swoistym szlakiem, w którym nie można ominąć żadnego elementu. Dopiero zrozumienie i posługiwanie się każdą z zasad może przynieść nam zgłębienie tej pradawnej wiedzy i przełożenie jej do współczesnego życia.
Huna
Serge Kahili King
Wydawnictwo Illuminatio

Wydawnictwo Illuminatio

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy