Reklama

Reklama

Ishigaki - turystyczną perełką 2018 roku

Ishigaki to japoński raj na ziemi, który TripAdvisor umieścił na szczycie listy miejsc, które warto odkryć i które będą cieszyły się rosnącym zainteresowaniem w tym roku. Co ciekawe, obok egzotycznych zakątków świata znalazł się również Gdańsk.

Zjawiskowo piękne białe plaże Ishigaki, będącego częścią archipelagu Yaeyama, leżącego w prefekturze Okinawa, należą do tych miejsc, które warto odkryć w tym roku!

Ishigaki zajęło pierwsze miejsce w tym corocznym notowaniu. Według opinii turystów, to miejsce, które jest wysoko oceniane zarówno pod względem atrakcji turystycznych, jak i zaplecza gastronomicznego.

Turyści ściągają tu, aby zrelaksować się na białych plażach; to prawdziwy raj dla miłośników nurkowania - można podziwiać rzadkie koralowce; turystów przyciąga również lokalna kuchnia - specjałem są noodle.

Reklama

Na podium znalazły się również: położone na Hawajach Kapaa i stolica Kenii, Nairobi. Zdaniem podróżników w tym roku warto również odkryć kanadyjskie Halifax i Gdańsk, który znalazł się na piątym miejscu w zestawieniu.

Za ciekawe kierunki turystyczne TripAdvisor wskazuje również San Jose stolicę Kostaryki, Rygę, chorwackie Rovinj, położone w Hiszpanii miasto Nerja oraz Casablancę. (PAP Life)

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy