Reklama

Wizjonerka w mocnych słowach ostrzega Polaków. Pod postem duże poruszenie

Aida Kosojan-Przybysz zwróciła się właśnie do fanów z kolejnym, mocnym przesłaniem! Najpopularniejsza polska wizjonerka użyła mocnych słów i przestrzega swoich obserwatorów. Pod postem zaroiło się już od komentarzy!

Aida Kosojan-Przybysz, wokalistka i jasnowidzka ormiańskiego pochodzenia, która popularność zdobyła pod koniec lat 90., w ostatnich latach odstawiła muzykę na dalszy plan i skupia się na działalności w sieci. Wizjonerka regularnie publikuje w swoich mediach społecznościowych podnoszące na duchu lub motywujące treści, skupia się także na tematyce samorozwoju. 

Zaledwie kilka dni temu Aida podzieliła się z obserwatorami wpisem, dotyczącym samoakceptacji i miłości do samego siebie, a już przygotowała dla fanów kolejny, ważny przekaz. Pod mocnym postem zaroiło się od komentarzy, a obserwatorzy dzielą się z Aidą swoimi historiami. 

Zobacz również: Wizjonerka Aida zwróciła się do Polaków. Oto, co wydarzy się w 2023 roku! 

Reklama

Aida ma dla fanów kolejny, ważny przekaz. Pod postem lawina komentarzy!

Adia opublikowała wpis, w którym zamieściła ważny przekaz dla obserwatorów i wszystkich osób, korzystających z jej rad. - Słowa wykrzyczane, Słowa wypowiedziane, Słowa wyszeptane, Słowa przemilczane. Wszystkie mają moc, Mają siłę, Niosą i unoszą, Podnoszą lub przewracają, Budują lub burzą, Ranią lub leczą, Zabiją lub wskrzeszą. Zawsze się zastanów zanim je wypowiesz na głos albo w myślach. Myśl dobrze, życz dobrze - napisała Aida Kosojan-Przybysz. 

Pod postem momentalnie zaroiło się od komentarzy:

- "Pamiętam, jak lata wstecz mówiła Pani o tym. Byłam wtedy z mamą u Pani, a te słowa cały czas są w mojej głowie i teraz ja swoim dzieciom powtarzam to, co wtedy usłyszałam od Pani... Słowa mają moc", "Myślę dobrze, myślę sercem", "Jakie to prawdziwe ...dziękuję", "Kiedyś miałam straszną myśl, niestety się sprawdziła i do tej pory nie mogę sobie tego wybaczyć, od tamtej pory uważam na myśli i słowa", "Prawda. Trzeba uważać, co się myśli, mówi..." - piszą. 

Wy również zgadzacie się z Aidą, że słowa mają wielką moc i musimy na nie uważać? 

Zobacz również:

Krzysztof Jackowski o wojnie: "Rosja sięgnie po polskie wpływy"

Niemiecki jasnowidz przewidział losy świata? Jego wizja przeraża! 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Aida Kosojan-Przybysz | polska jasnowidzka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy