Jackowski już wie, co stanie się z Putinem. Przerażająca wizja!

Krzysztof Jackowski znów podzielił się z internautami kolejną wizją. Na platformie YouTube właśnie pojawiło się kolejne nagranie, a słowa jasnowidza odbiły się szerokim echem. Wspomniał m.in. o możliwości wybuchu kolejnego konfliktu na świecie. Poza tym postanowił odnieść się do Władimira Putina oraz jego działań na terenie Ukrainy. Co przewidział Krzysztof Jackowski?

Krzysztof Jackowski znów podzielił się kolejnym przesłaniem
Krzysztof Jackowski znów podzielił się kolejnym przesłaniemBartosz Krupa/East NewsEast News

Wizje Krzysztofa Jackowskiego

Krzysztof Jackowski za pomocą platformy YouTube regularnie dzieli się swoimi wizjami. Jego transmisje cieszą się sporym zainteresowaniem, a internauci z zaciekawieniem słuchają tego, co przewidział jasnowidz. Wiele osób kieruje się słowami Krzysztofa Jackowskiego, a jego przesłania są dla nich bardzo ważne.

Przepowiednie jasnowidza nie zawsze napawają optymizmem i dość często odnoszą się do przerażających wydarzeń. Krzysztof Jackowski skupia się na sytuacji panującej na świecie, a jego wizje dotyczą zarówno politycznych, jak i gospodarczych problemów.

Celem jasnowidza jest przekazanie internautom, co w najbliższym czasie spotka nie tylko Polskę, ale i cały świat. Jego nagrania spotykają się z pozytywnym odbiorem, a internauci w komentarzach chętnie wyrażają swoją wdzięczność za wszystkie wizje.

Krzysztof Jackowski podzielił się kolejnym przesłaniem

Krzysztof Jackowski znów podzielił się kolejnym przesłaniem. Już na samym początku wspomniał o prezydencie Rosji. "Takie dziwne poczucie mnie naszło. Nie rozumiem tego, ale że niebawem Putina czeka smutna ceremonia. Mówię to dosłownie. Jak to poczułem, tak to poczucie mnie zaskoczyło" - przekazał jasnowidz.

Poza tym Krzysztof Jackowski zaznaczył, że Władimir Putin rozmyśla o wojsku węgierskim w kwestii pokojowej. Dodał również, że prezydent czeka na pewną decyzję od kilku państw znajdujących się w Unii Europejskiej i podkreślił, że Putin chce pewnego ustabilizowania, a nawet zakończenia wojny w Ukrainie.

W nowej wizji pojawiło się także odniesienie do prezydenta Stanów Zjednoczonych. Jasnowidz stwierdził, że Ameryka chce wycofać swoje wpływy w kierunku Europy. Podkreślił, że towarzyszy temu pewna strategia opierająca się na innym punkcie zapalnym, w który zaangażują się Stany Zjednoczone. Jasnowidz mówiąc o konflikcie, wspomniał o rejonach Bliskiego Wschodu oraz Afganistanie. "Człowiek ten czeka na sygnał wystrzelenia dwóch rakiet w powietrze. Rakiet, które narobią dużo błysku, dużo światła, dużo strachu. [...] Dwie rakiety. Puste, ale widoczne na niebie. Po tych dwóch błyskach raptem zacznie być problem z żywnością i z wieloma innymi rzeczami. Erupcja lęku poniesie się błyskawicznie. W tymże czasie mniej więcej zacznie się drugi punkt zapalny w innym punkcie świata" - podał Krzysztof Jackowski.

Poza tym jasnowidz zaznaczył, że jeśli dojdzie do wydarzeń, o których mówi, to konieczne będzie zachowanie zdrowego rozsądku. "Wtedy należy być już bardzo zapobiegliwym, ponieważ nas będzie zjadał strach. I w tym momencie lęku trzeba bardzo rozsądnie myśleć. [...] Nie można się poddać lękowi z powodu błysków" - podsumował Krzysztof Jackowski.

***

Zobacz także:

Andrzej Saramonowicz u Zdanowicz o recepcie na trwały związekINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas