Reklama

Reklama

Nauczycielka pokazała zadanie dla chętnych uczniów. Nagranie zrobiło furorę

TikTok to platforma, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem internautów. To właśnie za jego pośrednictwem słynna nauczycielka języka angielskiego postanowiła pokazać, jakie zadanie przygotowała dla chętnych uczniów. Nagranie zrobiło furorę w sieci.

Aleksandra Pospieszałowska-Skuza na TikToku

TikTok to obecnie jedna z najpopularniejszych platform. Korzystają z niej miliony osób na całym świecie, a udostępniane nagrania dość często stają się hitami sieci. Nie brakuje tam śmiesznych treści, porad, inspiracji i modnych trendów oraz wyzwań. 

Mimo że początkowo TikTok był skierowany do młodzieży, to obecnie z  platformy korzystają osoby niemal w każdym wieku. Dzielą się swoimi przemyśleniami i historiami. W Polsce sporym zainteresowaniem cieszy się profil Aleksandry Pospieszałowskiej-Skuzy, czyli nauczycielki języka angielskiego z Tarnowskich Gór. Na TikToku można ją znaleźć pod nazwą "a_ps89", a jej filmy cieszą się sporą popularnością. 

Nauczycielka chętnie publikuje nagrania z uczniami i dzieli się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w szkole. Jej profil obecnie obserwuje 245,6 tys. osób, ale grono fanów stale się powiększa. Każde nagranie jest szeroko komentowane.

Reklama

Nauczycielka pokazała zadanie dla chętnych uczniów

Tym razem Aleksandra Pospieszałowska-Skuza postanowiła pokazać, jak kreatywni są jej uczniowie. Opublikowała nagranie przedstawiające dodatkowe zadanie, które pojawiło się na sprawdzianie. Polegało ono na narysowaniu zabawnej kapibary, czyli gryzonia z rodziny kawiowatych. Jak się okazuje, chętnych do wykonania rysunku nie brakowało, a na teście pojawiła się m.in. para zakochanych kapibar, kapibara kierowca, imprezowa kapibara oraz brytyjska kapibara z herbatą. 

Film spotkał się z pozytywnym odbiorem, a tuż pod nim pojawiło się mnóstwo komentarzy. "Ja też chcę taką nauczycielkę", "Takie dodatkowe zadania to ja rozumiem", "Kurczę uwielbiam Cię, jesteś moją nauczycielką inspiracją jak mam gorszy dzień i zwątpienie" - pisali internauci.

***

Zobacz także:

Imię, które oznacza "jaśniejącego szlachetnością". W Polsce nadal mało popularne

Wizjonerka Aida zwróciła się do Polaków. Chodzi o ostatnie dni października

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: TikTok

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy