Reklama

Reklama

Jackowski mówi, co wydarzy się latem. Wszyscy to odczujemy

Krzysztof Jackowski to jeden z najbardziej znanych polskich wizjonerów. Nic dziwnego: wielokrotnie współpracował z policją, chętnie też zabiera głos w mediach tak tradycyjnych, jak i społecznościowych. Jego niedawna wypowiedź dotyczył najbliższych miesięcy. Jak według Krzysztofa Jackowskiego, będą wyglądać letnie miesiące?

 Jak już powiedziano: Krzysztof Jackowski cieszy się wśród Polaków sporą popularnością. Wzrosła ona zwłaszcza po wybuchu wojny w Ukrainie, gdy wiele osób, szukając odpowiedzi na pytanie o przyszłość Polski i Europy, zwróciło się nie tylko ku analizom ekspertów ds. polityki i wojskowości, ale również ku specjalistom od spraw duchowych i nadprzyrodzonych.

Jackowski o wojnie w Ukrainie

W sprawie wojny w Ukrainie Krzysztof Jackowski  wypowiadał się kilkukrotnie. Pod koniec kwietnia mówił:

"W okresie lipca na Ukrainie może się uspokoić. [...]. Rosja się zatrzyma, być może dojdzie nawet do jakiegoś porozumienia lub zawieszenia broni. Rosja będzie miała brzegi Ukrainy pod okupacją, reszta będzie ukraińska. [...] Będą dwie Ukrainy. Ludzie będą wracać do Ukrainy z flagami" - cytowało jasnowidza Antyradio.

Reklama

Zapowiadając jednocześnie, że pod koniec lipca pojawi się nowy, nagły konflikt. Jego zdaniem możemy spodziewać się również "bałaganu w strefie ekonomicznej" i problemów w służbie zdrowia.

Nowa wizja Krzysztofa Jackowskiego. To czeka nas latem

Krzysztof Jackowski czasem jednak wypowiada się na nieco lżejsze tematy. Ostatnio, w rozmowie z "Super Expressem" zdradził kilka szczegółów, dotyczących... pogody, jaka ma czekać nas w wakacje.

 - mówił dziennikarzom jasnowidz.

Jego słowa są zgodne z przewidywaniami meteorologów. Zdaniem tych ostatnich lato 2022 w Polsce ma być ciepłe, okresowo upalne, z mniejszym niż zwykle udziałem burz i opadów. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski | przepowiednia | jasnowidz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy