Jackowski mówi, co wydarzy się latem. Wszyscy to odczujemy

Krzysztof Jackowski to jeden z najbardziej znanych polskich wizjonerów. Nic dziwnego: wielokrotnie współpracował z policją, chętnie też zabiera głos w mediach tak tradycyjnych, jak i społecznościowych. Jego niedawna wypowiedź dotyczył najbliższych miesięcy. Jak według Krzysztofa Jackowskiego, będą wyglądać letnie miesiące?

Krzysztof Jackowski powiedział, jak będzie wyglądało tegoroczne lato
Krzysztof Jackowski powiedział, jak będzie wyglądało tegoroczne latoBartosz Krupa/East NewsEast News

Jak już powiedziano: Krzysztof Jackowski cieszy się wśród Polaków sporą popularnością. Wzrosła ona zwłaszcza po wybuchu wojny w Ukrainie, gdy wiele osób, szukając odpowiedzi na pytanie o przyszłość Polski i Europy, zwróciło się nie tylko ku analizom ekspertów ds. polityki i wojskowości, ale również ku specjalistom od spraw duchowych i nadprzyrodzonych.

"Wydarzenia": Ich ugryzienie może powodować boreliozę. Lekarz radzi Jak usunąć kleszczaPolsat News

Jackowski o wojnie w Ukrainie

W sprawie wojny w Ukrainie Krzysztof Jackowski  wypowiadał się kilkukrotnie. Pod koniec kwietnia mówił:

"W okresie lipca na Ukrainie może się uspokoić. [...]. Rosja się zatrzyma, być może dojdzie nawet do jakiegoś porozumienia lub zawieszenia broni. Rosja będzie miała brzegi Ukrainy pod okupacją, reszta będzie ukraińska. [...] Będą dwie Ukrainy. Ludzie będą wracać do Ukrainy z flagami" - cytowało jasnowidza Antyradio.

Zapowiadając jednocześnie, że pod koniec lipca pojawi się nowy, nagły konflikt. Jego zdaniem możemy spodziewać się również "bałaganu w strefie ekonomicznej" i problemów w służbie zdrowia.

Nowa wizja Krzysztofa Jackowskiego. To czeka nas latem

Krzysztof Jackowski czasem jednak wypowiada się na nieco lżejsze tematy. Ostatnio, w rozmowie z "Super Expressem" zdradził kilka szczegółów, dotyczących... pogody, jaka ma czekać nas w wakacje.

Po ciepłym, choć częściowo deszczowy, maju przyjdzie w końcu ciepłe lato. Ocieplenie nastąpi dość szybko

- mówił dziennikarzom jasnowidz.

Jego słowa są zgodne z przewidywaniami meteorologów. Zdaniem tych ostatnich lato 2022 w Polsce ma być ciepłe, okresowo upalne, z mniejszym niż zwykle udziałem burz i opadów.

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas