Reklama

Reklama

Jackowski ostrzega i apeluje do Polaków. Oto co wydarzy się w najbliższych tygodniach

Krzysztof Jackowski, najsłynniejszy polski jasnowidz, opublikował na Youtubie kolejny film, w którym podzielił się nową wizją, dotyczącą konfliktu w Ukrainie. Wizjoner namawia do przygotowania zapasów na najbliższe tygodnie, które mogą być kluczowe, bo według niego czeka nas "konflikt strachu, niedoboru i chaosu".

Krzysztof Jackowski połączył się na Youtube ze swoimi widzami i podzielił się z nimi kolejną wizją, która tym razem dotyczy "trzeciej strony konfliktu". Na początku jasnowidz przypomniał, że już kiedyś wspominał o tym, iż rząd Polski "na coś się zgodził", ale, gdy wyjdzie na jaw, na co dokładnie, będzie już za późno. 

- powiedział.  

Jackowski odniósł się następnie do ostatnich "prowokacji" - zniszczenia mostu krymskiego oraz wczorajszych ataków Rosjan na ukraińskie miasta. Przypomniał, że zapowiadał je już jakiś czas temu i choć reakcja Rosji była nieadekwatna, "bo do ludzi i cywili nie powinno się strzelać i bombardować", to możemy być pewni, że podobne prowokacje będą się powtarzać, a konflikt eskaluje. Czy dojdzie do Polski?

Zobacz również: Krzysztof Jackowski powraca z nową wizją. Mówi o "kontrolowanej biedzie"

Reklama

Jackowski o potrzebie robienia zapasów! Kluczowy przełom października i listopada

Krzysztof Jackowski przypomniał o swoich wizjach, dotyczących przesiedlania się ludzi, także w Polsce. 

- powiedział, dodając, że obawia się, że niektóre kraje natowskie są coraz bardziej postawione w pogotowiu i jest coraz większa determinacja w kierunku działania w obronie Ukrainy. 

- dodał. 

Według Jackowskiego te zapasy powinniśmy przygotować na koniec października, początek listopada. 

Krzysztof Jackowski uspokoił jednak swoich obserwatorów, dodając, że, według niego, nie musimy się obawiać konfliktu zbrojnego w naszym kraju. Czeka nas bowiem "konflikt strachu, niedoboru i chaosu. Wygrają go ci, którzy zapanują nad strachem i nie pójdą z tłumem". 

Zobacz również:

Czy II wojnę światową poprzedzały dziwne zjawiska na niebie?


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski | polski jasnowidz | wizje | wojna w Ukrainie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy