Reklama

Reklama

Jak chodzić na wysokich obcasach

"Jak chodzić na wysokich obcasach" to książka dla wszystkich dziewcząt i kobiet, którym znudziło się być Kopciuszkiem i czekają na swój wielki bal. I dla wszystkich mężczyzn, którzy pragnęliby zobaczyć swoją ukochaną w szpilkach i eleganckim makijażu.

Dowiesz się z niej nie tylko, jak nauczyć się chodzić na wysokich obcasach i jak wyjść z domu na przyjęcie w pięć minut.

Czujesz się zagubiona w wielkim mieście? Skromnie milczysz, gdy rozmowa schodzi na politykę? Nie masz pojęcia, co odpowiedzieć, gdy ktoś pyta Cię o zdanie na temat sztuki współczesnej? A może zastanawiasz się, jak przeżyć kolejny dzień w pracy? Jeśli w myślach potakujesz teraz głową, to trzymasz właśnie w rękach odpowiedni przewodnik.

To poradnik na każdą okazję: od wyboru komputera i odpowiednich programów po nienaganne zachowanie się przy stole, od prostych porad remontowych po sposoby uwolnienia się od niechcianych zalotów.

Reklama

Camilla Morton - dziewczyna Galliano. Jest Brytyjką, która od zawsze interesowała się modą i skończyła studia w tym kierunku na uniwersytecie St Martin. Pracowała przez rok dla Vogue'a, a potem w Paryżu dla Johna Galliano i Christiana Diora. Obecnie mieszka znowu w Londynie i pisze o modzie m.in. dla Times'a, The Telegraph Magazine i Harpers Bazar.

"Jak chodzić na wysokich obcasach", Camilla Morton. Wydawnictwo Niebieska Studnia. Premiera: październik 2006

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy