Reklama

Reklama

Jak poprawić wygląd pośladków?

Stosując te triki możesz poprawić wygląd swoich pośladków, wykorzystując do tego ulubione formy aktywności fizycznej. Znane trenerki dzielą się poradami jak wykonywać trening, aby był jeszcze bardziej efektywny.
1.Wioślarstwo

Ekspert:  Alex Silver-Fagan, trenerka Nike i instruktorka w CityRow w Nowym Jorku

Porada: Podczas wiosłowania na maszynie, staraj się ściskać pośladki przy każdym ruchu wiosłem – tak samo jak w przysiadzie. Większość osób uważa, że ćwiczenia na tym urządzeniu angażują tylko ramiona, a to nieprawda -  każdy ruch podczas wiosłowania angażuje też pracę nóg i pośladków.


2. Jazda na rowerze

Ekspert: Charlee Atkins - instruktorka w SoulCycle w Nowym Jorku. 

Porada:  Skup się na biodrach i miejscach poniżej pośladków. Skoncentruj uwagę na pracy mięśni, gdy pedał w trakcie jazdy znajduje się na dole. Staraj się przy tym unosić pośladki. 

Reklama


3. Jazda na nartach

Ekspert: Sierra Quitiquit, profesjonalistka w jaździe na nartach - od drugiego roku życia uprawia tę dyscyplinę sportu.

Porada: Podczas jazdy staraj się naciskać buty i prowadzić kolana do przodu – tak jak w przypadku chodzenia z górki. Jeśli dodatkowo wykonasz lekki przysiad, efektywniej pracować będą twoje mięśnie pośladkowe.Dodatkowo mamy dla was 10 minutowy zestaw ćwiczeń na jędrniejsze pośladki. Małgosia Mączyńska -Mistrzyni Polski Bikini Fitness, na kanale "Rusz się" prezentuje krótki trening, który możecie wykonać w domowych warunkach, bez użycia sprzętu. INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje