Reklama

Jak rozbudzić swoją duszę?

Autorka wielu bestsellerów np. "Duchowi przewodnicy", znana jasnowidz i nauczycielka duchowa, od lat pokazuje, jak rozwijać zdolności parapsychologiczne.

Na podstawie swoich doświadczeń (dzieli się przeżyciami osobistymi, a także swoich uczniów i klientów) napisała ten praktyczny poradnik. To przewodnik samorozwoju, który umożliwia pracę nad zdolnościami parapsychologiczne, a przez to rozbudzenie najskrytszego Ja, czyli duszy.

Przez wiele wieków kierowanie się nadprzyrodzonymi umiejętnościami było owiane tajemnicą i skrywane w strachu przed prześladowaniem, zaś dzisiaj są to zdolności upragnione przez wielu,

a ta publikacja właśnie takim osobom otwiera do nich furtkę.

Jeśli masz wątpliwości czy książka jest warta uwagi, możesz rozpocząć jej lekturę od wypełnienia zamieszczonej w niej ankiety, która sprawdzi poziom Twojej świadomości parapsychologiczne. Dzięki temu uświadomisz sobie, że to Ty jesteś duszą, że Twoja istota duchowa a nie cielesna jest najważniejsza, a rozwój duchowy jest Twoim głównym celem.

Reklama

Czym jest trening parapsychologiczny? To praca nad poszerzaniem granic świadomości, to trening umysłu, a przez to otwarcie się i uwrażliwienie na subtelnym poziomie energii oraz wrażliwość i współdziałanie z Bogiem. Pomoże Ci w tym cała masa ćwiczeń, sugestii oraz prowadzenie dzienniczka parapsychologicznego. Gdy już nawiążesz kontakt ze swoją duszę będziesz w stanie także w pełni wykorzystać moc i mądrość płynącą z kart anielskich, wróżebnych i rozwojowych (także talii tej Autorki).

Przeżywanie życia na poziomie duchowym jest bardzo ważne, teraz dowiesz się jak robić to świadomie i poznasz sekret jak podążając ścieżką parapsychologii rozbudzić swoją duszę.

Jak rozbudzić swoją duszę? Podręcznik treningu parapsychologicznego
Sonia Choquette

Studio Astropsychologii
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy