Reklama

Jak rozpoznać, że mąż ma romans. Rada od... ekspedientki

Tiktokera z wieloletnim doświadczeniem w pracy w ekskluzywnym butiku podzieliła się z internautami ciekawą informacją. Otóż kobieta twierdzi, że przed świętami potrafiła rozpoznać klientów, którzy zdradzali swoje żony i partnerki.

Shannon Hill, bo tak nazywa się tiktokerka, która prowadzi swój kanał poświęcony plotkom i życiu celebrytów, nagrała krótki filmik o tym, jak rozpoznać przed świętami, że dany mężczyzna nie jest wierny swojej wybrance.

Influencerka przez kilka lat pracowała w jednym z popularnych butików, gdzie można było kupić również m.in. perfumy i damskie kosmetyki. Hill podczas obsługiwania klientów zauważyła jedną, wspólną cechę, którą jej zdaniem charakteryzują się mężczyźni mający coś za uszami.

Reklama

Otóż tiktokerka podzieliła się z internautami ciekawą obserwacją, dotyczącą głównie mężczyzn robiących zakupy przed świętami Bożego Narodzenia. Jej zdaniem wybór najczęściej padał na kosmetyki do pielęgnacji skóry, szminki i oczywiście perfumy.

Shannon Hill wyjaśnia, skąd u niej przypuszczenia, że właśnie ci mężczyźni zdradzali swoje kobiety.

I choć influencerka nie miała żadnych twardych dowodów na niewierność swoich klientów, jest przekonana o swojej racji. Czy stawianie tak mocnej tezy jest uzasadnione? Rzecz jasna część mężczyzn być może została rozszyfrowana przez Hill, jednak należy wziąć także pod uwagę możliwość, że trafiali się także uczciwi klienci, którzy takimi samymi perfumami chcieli obdarować kogoś z najbliższej rodziny. 

Czytaj także: Podsłuchała rozmowie w sklepie i zdemaskowała mężczyznę, który zdradził żonę

Tiktokerka dodaje na koniec, że zawsze korciło ją, by powiedzieć o jej przypuszczeniach żonom podejrzewanych o zdradę mężczyzn, bo one również były stałymi klientkami butiku, w którym pracował. Hill nigdy jednak nie zdecydowała się na taki krok.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: zdrada małżeńska | romans
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama