Reklama

Podsłuchała rozmowie w sklepie i zdemaskowała mężczyznę, który zdradził żonę

Do niecodziennego zdarzenia doszło w jednym z popularnych dyskontów. Piosenkarka SoniaM podsłuchała rozmowę jednego z klientów i postanowiła podzielić się jej kulisami na swoim TikToku.

Dzisiejsze możliwości technologiczne sprawiają, że nikt nie jest już anonimowy. Choć brzmi to przerażająco, zdarzają się takie sytuacje, w których ten stan rzeczy niesie za sobą dość nieoczekiwane zwroty akcji. Również, jeśli chodzi o niewiernych mężów.

Niecodzienna sytuacja w sklepie

Dość niecodzienna sytuacja miała ostatnio miejsce w jednej z olsztyńskich Biedronek. W godzinach porannych piosenkarka Sonia Michalczuk, znana szerszej publiczności jako SoniaM, robiła codzienne zakupy. Jej uwaga została jednak rozproszona, gdy podsłuchała rozmowę telefoniczną jednego z klientów.

Wynikało z niej, że mężczyzna chwalił się swojemu koledze, iż zdradził swoją żonę na wyjeździe służbowym. Jak wywnioskowała SoniaM, zdradzona żona miała na imię Iwona, wraz ze swoim niewiernym mężem ma dwóch synów i mieszkają razem w Zatorzu.

Reklama

Nagranie wywołało spore zamieszanie

Rozemocjonowana piosenkarka usłyszawszy rozmowę, w której mężczyzna chwalił się swoją niewiernością, postanowiła nagrać filmik i opublikować go w sieci.

Poprosiła swoich TikTokowych obserwatorów o to, aby udostępniali post z nadzieją na to, że dotrze on do rzeczonej Iwony. Filmik oznaczyła hashtagami:  #dziewczynyrazem #solidarność #solidarnośćnasząbronią #solidarnośćjajników.

Filmik do tej pory udostępniło prawie 13 tys. osób, a polubiło prawie 145 tys., co zwiększa szanse na to, że dotrze on do zdradzonej kobiety.

Zobacz również:

Stwierdzenie nieważności małżeństwa. Czym jest tzw. "rozwód kościelny"?

Wszystkich Świętych 2021. Czy w tym roku zamkną cmentarze?

Ewa Chodakowska miała koronawirusa. Teraz radzi jak wzmocnić odporność


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: zdrada | przyłapany na zdradzie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy