Reklama

Jaka będzie pogoda na Wielkanoc? Krzysztof Jackowski już to wie!

Jaka będzie pogoda na święta? Chociaż kalendarzowa wiosna nadeszła już ponad dwa tygodnie temu, lepiej wstrzymajmy się jeszcze z chowaniem płaszczy do szafy. Z długoterminowych prognoz pogody wynika bowiem, że pogoda na Wielkanoc 2022 w Polsce może być kapryśna. Synoptycy sugerują, że czeka nas zachmurzenie, a gdzieniegdzie może nawet popadać. Nadzieję na zmianę aury daje nam tylko jedna z przepowiedni Krzysztofa Jackowskiego (58 l.). Co takiego zobaczył znany jasnowidz?

 • Krzysztof Jackowski (58 l.) przepowiada, jaka będzie pogoda na Wielkanoc. Niestety, chociaż jego wizje pozwalają nam mieć nadzieję na, że to, że Wielka Niedziela i Poniedziałek Wielkanocny zachwycą nas piękną wiosenną aurą, długoterminowe prognozy pogody raczej nie napawają optymizmem. 
 • Co takiego przewidział znany jasnowidz i jaka będzie pogoda na święta według synoptyków? Wyjaśniamy!

Reklama

Pogoda w Wielkanoc 2022 według Krzysztofa Jackowskiego

Krzysztof Jackowski od lat dzieli się z Polakami swoimi przepowiedniami. Nikogo nie powinno więc dziwić to, że niedawno najpopularniejszy polski jasnowidz w rozmowie z "Super Expressem" wyznał, jaka jego zdaniem będzie pogoda na Wielkanoc 2022

 • Chociaż ostatnie dni przyniosły nam znaczne ochłodzenie, wizja wróżbity odnośnie do pogody na 17 i 18 kwietnia wydaje się niezwykle optymistyczna. 
 • Krzysztof Jackowski zdradził, że jego zdaniem, w Wielkanoc będzie ciepło. "Mówiłem wcześniej, że wiosna dość szybko przyjdzie" - powiedział, po czym zdradził, że piękna pogoda najprawdopodobniej czeka nas również w święta. 

Czytaj również: Krzysztof Jackowski zapowiadał to od dawna

Prognoza pogody dla Wielkanoc 2022

Jaka będzie pogoda na święta wielkanocne według synoptyków? Wbrew przewidywaniom Krzysztofa Jackowskiego, większość długoterminowych prognoz pogody na Wielkanoc na ten moment nie przewiduje znacznego wzrostu temperatury. Ma się ona się wahać w granicach około od 12 do 16 stopni Celsjusza. 

Synoptycy sugerują, że będzie raczej deszczowo i pochmurnie, choć w niektórych regionach Polski może pojawić się słońce. Najzimniej będzie na pomorzu. Oto prognoza pogody na Wielkanoc dla poszczególnych polskich miast. 

 • Prognoza pogody na Wielkanoc 2022: Warszawa 
 • Prognoza pogody na Wielkanoc 2022: Kraków


 • Prognoza pogody na Wielkanoc 2022: Wrocław
 • Prognoza pogody na Wielkanoc 2022: Katowice
 • Prognoza pogody na Wielkanoc 2022: Przemyśl
 • Prognoza pogody na Wielkanoc 2022: Gdańsk 
 • Prognoza pogody na Wielkanoc 2022: Poznań

Sprawdź: Prognoza pogody na Wielkanoc 2022. Kwiecień najcieplejszy od 30 lat

Prognoza pogody na kwiecień 2022

Pogoda na Wielkanoc 2022 nie zapowiada się najlepiej, a jak kształtują się prognozy pogody na kwiecień jako cały miesiąc? 

 • Z eksperymentalnej długoterminowej prognozy pogody IMGW wynika, że średnia miesięczna temperatura powietrza w całej Polsce najprawdopodobniej będzie niższa niż norma wieloletnia z lat 1991-2020. 
 • Miesięczna suma opadów atmosferycznych w całym kraju będzie z kolei powyżej normy wieloletniej.

Zobacz także: Prognoza pogody i 19 innych rzeczy, o które będą być obecnie prosbami asystenta Google 

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy