Reklama

Reklama

Jest tak piękna, że płacą jej za obecność. Zarabia krocie

Gdy 24-letnia Erica North tłumaczy znajomym, czym się zajmuje, ci patrzą na nią, niedowierzając. 24-latka jest wyjątkowo piękną kobietą. Może pochwalić się zgrabną sylwetką. Zamożni klienci płacą jej za to, by dotrzymywała im towarzystwa. North nie świadczy jednak usług erotycznych. Jej zdaniem jest sprawić, by pomieszczenie, w którym się znajduje było „milsze dla oka”.

Jest towarzyszką bogaczy. Niebywałe, za co jej płacą

Erica North jeszcze kilka lat temu była bezrobotną studentką. Nie wiedziała, czym chce zająć się w przyszłości. Okazja przytrafiła się niepodziewanie. Dziewczyna, dzięki nieprzeciętnej urodzie dostała nietypową propozycję. 24-latce zaproponowano pracę w charakterze "modelki atmosfery". To stosunkowo nowa profesja, która rozwija się między innymi w Stanach Zjednoczonych. Na czym polega?

Zadaniem modeli i modelek atmosfery jest uczynienie przyjęcia, w którym biorą udział jeszcze  piękniejszym. Nie od dziś wiadomo, że spędzając czas z wyjątkowo urodziwymi ludźmi, czujemy się lepiej, a nasza samoocena wzrasta.

Reklama

Modele oraz modelki atmosfery nie świadczą usług erotycznych. Podczas konkretnego wydarzenia integrują się z gośćmi i zabawiają ich rozmową. Swoją obecnością uświetniają spotkania towarzyskie i sprawiają, że prestiż danych miejsc rośnie.

Płacą jej za obecność. Nie narzeka na brak zleceń

Erica North zaznacza, że praca w charakterze modelki atmosfery staje się coraz bardziej popularna. Tego typu usług na ogół poszukują bogacze. To sprawia, że wynagrodzenia są niezwykle atrakcyjne. 24-latka nie może narzekać na brak obowiązków. Jej grafik jest przeładowany różnego rodzaju wydarzeniami, imprezami firmowymi, a także prywatnymi przyjęciami.

24-latka w rozmowie z "Daily Star" zdradziła, czy lubi pracować jako modelka atmosfery.  "To naprawdę fajny sposób na zarabianie pieniędzy. Biorę udział w wydarzeniach, w których i tak chciałabym uczestniczyć i jeszcze dostaję za to pieniądze" - zaznaczyła. Dzięki tej pracy Erica nie musi już martwić się o oszczędności. Dzięki miłej aparycji zarabia krocie.


***

Przeczytaj również: 

Najgorsze fryzury dla pań po 50-tce. Bezlitośnie postarzają

Kulinarne sposoby na walkę z przeziębieniami i wzmocnienie odporności

Wiktoria Gąsiewska w bardzo skąpym stroju. "Ruch biustu bezcenny"!

Zobacz również:  

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Instagram

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy