Reklama

Reklama

Wiktoria Gąsiewska w bardzo skąpym stroju. "Ruch biustu bezcenny"!

Wiktoria Gąsiewska umieściła niedawno na Instagramie życzenia urodzinowe dla swojego brata. Fani skupili się przede wszystkim na filmie, na którym Gąsiewska jedzie na kolejce górskiej w bardzo odważnym stroju z głębokim dekoltem! Większość chwali odwagę gwiazdy, bo w każdej chwili mogło dojść do wpadki!

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski zakończyli niedawno swój długi związek. Obydwoje występowali w popularnym serialu "Rodzinka.pl", a w 2017 roku ogłosili, że są parą. Dzisiaj, mimo że są już osobno, obydwoje wydają się być szczęśliwi i korzystać z życia - Zdrójkowski spędza czas na wakacjach na Zanzibarze. 

Wiktoria Gąsiewska złożyła życzenia bratu

Wiktoria Gąsiewska również wydaje się chwalić sobie życie singielki. Można to śledzić na jej Instagramie, który obserwuje już ponad milion użytkowników - aktorka nie stroni od spotkań z przyjaciółmi czy z rodziną. Niedawno opublikowała post z życzeniami urodzinowymi dla swojego młodszego brata. 

Reklama

Oprócz zdjęcia z dzieciństwa oraz z imprezy pokazała tam również filmik ze wspólnego wypadu rodzeństwa do parku rozrywki. Wiktoria Gąsiewska z bratem wydają się doskonale bawić, szalejąc na rollercoasterze, na ich twarzach widać ogromne emocje. Uwagę internautów przykuł jednak jeden bardzo istotny szczegół.

Wiktoria Gąsiewska w odważnym stroju. Wiele odsłoniła!

Wiktoria Gąsiewska zdecydowała się na wyjątkowo odważny kostium z głębokim dekoltem. Wybór natychmiast skomentowali fani aktorki:

A wam jak podoba się kreacja Gąsiewskiej? 

Przeczytaj też:

Adam Zdrójkowski wyjechał na wakacje po rozstaniu z Wiktorią Gąsiewską

Anna Wendzikowska na wakacjach. W dwóch pięknych sukienkach

Gwiazdor "Królowych życia" zarabia miliony! Niebywałe, od czego zaczynał

* * *

Zobacz więcej:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Wiktoria Gąsiewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy