Reklama

Reklama

Jolka, Jolka, pamiętasz?, Marek Dutkiewicz

Opowieści autora o kulisach powstania jego największych przebojów: "Szklana pogoda", "Windą do nieba", "Chodź, pomaluj mój świat", "Dmuchawce, latawce, wiatr", "Za ostatni grosz" i wielu innych, barwach PRL-u, podróżach i ludziach po drodze.

2 plus 1, Budka Suflera, Kombi, Lombard, Urszula, Zdzisława Sośnicka, Ewa Farna, Majka Jeżowska, Martyna Jakubowicz, Lady Pank i wielu innych artystów właśnie jemu zawdzięcza swoje największe przeboje.

To nie jest autobiografia! To historie prawdziwe z życia artystycznej bohemy PRL-u, z których każda brzmi jak z "Misia" wzięta, a także opowieści o kulisach powstania największych hitów polskiej sceny muzycznej. Soczyste, barwne i wykwintne jak teksty piosenek Dutkiewicza. W  książce pojawi się ich ponad sto, a niektóre nawet zabrzmią...

Reklama

Dlaczego pogoda bywała szklana?
Jak zostaje się DJ-em w Bangkoku?
Czyje dziecko zgubili z Andrzejem Mleczką?
Czemu nie powiódł się wywiad z Czesławem Niemenem?
Po co Hanna Bakuła poddała się hipnozie?
Jakie okoliczności sprawiły, że autor został hodowcą trawy w Warszawie i dilerem w Londynie?

Na te i inne pytania Marek Dutkiewicz odpowiada zabawnie i dosadnie. Jego książka to w zasadzie imponująca kolekcja anegdot, które świetnie sprawdziłyby się zarówno na spotkaniach towarzyskich, jak i w oficjalnych wystąpieniach.

Książka została wzbogacona o nowatorskie rozwiązanie na rynku wydawniczym - aplikację Tap2C. Dzięki niej czytelnicy mogą obejrzeć  na urządzeniach mobilnych niecodzienną przedmowę autora i wysłuchać jego najlepszych przebojów w wyjątkowej aranżacji instrumentalnej.

Tap2C to innowacyjna aplikacja mobilna, która pozwala m.in. na oglądanie filmów i zdjęć oraz na odbieranie kuponów rabatowych bezpośrednio z materiałów drukowanych. Można ją pobrać bezpłatnie z Google Play i  AppStore.

INTERIA.PL/Informacja prasowa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy