Reklama

Kasia Sokołowska pochwaliła się uroczym zdjęciem. Takie kadry to u niej rzadkość

Kasia Sokołowska najczęściej na Instagramie zachwyca fanów stylizacjami oraz zdjęciami z pracy. Tym razem zaskoczyła internautów rodzinnym zdjęciem, obok którego nie przeszli obojętnie. Komentarzy nie ma końca.

Katarzyna Sokołowska jest choreografką i reżyserką pokazów mody, która w show-biznesie zasłynęła zasiadając na jurorskim fotelu w programie "Top Model". Wielu fanów zyskała również, dzięki swoim poruszającym wpisom w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje prawie 400 tysięcy użytkowników.

Katarzyna Sokołowska jest dumną mamą. Dzieli się chwilami z synem

Aktorka nieczęsto publikuje zdjęcia swoich bliskich, jednak gdy już to robi, to chwyta internautów za serca. W sierpniu podzieliła się zdjęciami pierwszych kroków swojego synka. Fani komentowali "mały tuptuś ", "piękny widok", "taki zdolny po mamie".

Reklama

Fani są zachwyceni jej uroczym wpisem na Instagramie. "Kasia i jej cała miłość"

Katarzyna Sokołowska wstawiła wzruszający post na swojego Instagrama, który opisała "Mój lekko spóźniony Dzień chłopaka w wersji blue". Wpis przedstawia pięć zdjęć z urlopu ze swoją rodziną. Fotografie przedstawiają synka i męża na wakacjach. Opisała ich jako "najważniejsi". 

Fani nie przeszli obojętnie obok tego wpisu i podzielili się ciepłymi komentarzami. Docenili przede wszystkim "wyczuwalną" miłość na zdjęciach oraz jej rodzinę. 

***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Sokołowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy