Reklama

Reklama

Katarzyna Bosacka nie zostawia suchej nitki na Katarze! Chodzi o jedzenie!

Katarzyna Bosacka, dziennikarka i prezenterka, która zdobyła ogromną popularność dzięki programom telewizyjnym poświęconym zdrowemu odżywianiu, postanowiła przyjrzeć się jedzeniu oferowanemu kibicom w Katarze. Jej wnioski przerażają - jest paskudnie i potwornie drogo!

Katarzyna Bosacka przyjrzała się temu, jakie jedzenie oferowane jest kibicom w Katarze. O tym, że jest ono horrendalnie drogie wiedzą wszyscy, ale jak się okazuje, cena nie świadczy o jakości...

- napisała Bosacka. 

Dziennikarka i prezenterka wyjaśniła oczywiście, że ma świadomość, iż jedzenie na meczach piłkarskich na całym świecie to "nie catering od Ani Lewandowskiej", ale organizatorzy katarskiego Mundialu przeszli już samych siebie. 

Zobacz również: Cena burgera Drwala poraża. Jak zrobić go w domu?

Reklama

Katarzyna Bosacka pokazała, co kibice jedzą w Katarze. Jest przerażona!

Katarzyna Bosacka przestudiowała dokładnie menu oferowane kibicom w Katarze i nie wygląda to najlepiej! W ofercie są np. hamburgery ze "śladową ilością mięsa i warzyw, z najgorszej jakości serem topionym". Bosacka przyznała, że wyglądają one jakby przejechał po nich czołg, a kosztują 50 złotych! 

 - powiedział Dominik Wardzichowski dziennikarz sport.pl, którego zacytowała Bosacka. 

Dziennikarka i prezenterka wzięła następnie na tapetę kolejny hit - bułeczkę z wysokooczyszczonej maki pszennej, z czekoladą - "jedna z tych, która jak Lenin wiecznie żywa - może poleżeć i sto lat, świetnie zakonserwowana jak mumia wielkiego wodza". Kosz takiej bułeczki to 19zł. 

Na koniec Bosacka zostawiła prawdziwą perełkę:

napisała. 

Choć organizatorzy zapewniali przed Mundialem, że kibice będą mogli liczyć na piwo alkoholowe w strefach kibica, to ostatecznie zmienili zdanie. Dostępne jest tylko piwo bezalkoholowe, które kosztuje 38 zł za pół litra! 

- skwitowała Bosacka. 

Co myślicie o menu przygotowanym dla kibiców piłki nożnej? Faktycznie jest aż tak źle?

Zobacz również:

Ceny karpia szokująco wysokie? Szykujcie portfele! 

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy