Reklama

Reklama

Kiedy on kłamie...

W książce "Gdy twój partner łże jak pies" Susan Forward demaskuje najciemniejsze strony naszego charakteru. To studium wyjątkowego rodzaju psychopatii dotyczącej mężczyzn, którzy kiedy kłamią, wierzą w to tak głęboko, że nie mogą rozpoznać prawdy.

"Gdy twój partner łże jak pies" to książka dla wszystkich. Dla kobiet, które dowiedzą się, jak sobie radzić, kiedy kocha się takiego mężczyznę, dla mężczyzn, aby lepiej poznali siebie i tworzyli bardziej satysfakcjonujące związki. Profesjonaliści znajdą w tej pracy unikalne studium psychopatii, a wszyscy, którzy mogą się zidentyfikować zarówno z ofiarami, jak i z prześladowcami opisywanych przez autorkę gier, znajdą wskazania, jak się z nich próbować wyzwolić. Pierwszy krok to przestać wierzyć kłamstwom. I własnym, i partnera - pisze o poradniku Jacek Santorski

Reklama

Susan Forward - psycholog i psychoterapeuta, autorka m.in. "Dlaczego on nie kocha, a ona za nim szaleje", "Toksyczni rodzice" (wspólnie z Buckiem Craigiem), "Toksyczne namiętności", "Szantaż emocjonalny" i "Toksyczni teściowie" (z Donną Frazier).

Wygraj jeden z 10 poradników!

Dowiedz się więcej na temat: partner | PSY (Park Jae-Sang)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje