Reklama

Kim jest Patrycja Tuchlińska, wybranka starszego o prawie 50 lat bogacza?

Patrycja Tuchlińska jest partnerką jednego z najbogatszych Polaków oraz influencerką. Chociaż z Józefem Wojciechowskim dzieli ją niespełna 50 lat różnicy, para wspólnie wychowuje dziecko. Czym zajmuje się 26-letnia Patrycja Tuchlińska i jak stała się rozpoznawalna?

Patrycja Tuchlińska i Józef Wojciechowski: tak wyglądały początki ich relacji

Patrycja Tuchlińska jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. Zasypuje fanów zdjęciami dokumentującymi to, jak spędza wolny czas. Gdy Tuchlińska trzy lata temu po raz pierwszy pojawiła się u boku miliardera Józefa Wojciechowskiego podczas otwarcia warszawskiej inwestycji, ich relacja wzbudziła wiele kontrowersji. Trudno się dziwić. Parę dzieli spora róża różnica wieku. Patrycja Tuchlińska ma obecnie 26 lat. Z kolei deweloper 74 lata.

Wiele osób uważało, że relacja Tychlińskiej i Wojciechowskiego nie potrwa długo. Gdy media zaczęły rozpisywać się o tym, że para spodziewa się dziecka, wiele osób było w szoku. Patrycja Tuchlińska została mamą we wrześniu. Zdjęciem z pociechą pochwaliła się na swoim Instagramie.

Reklama

Kim jest Patrycja Tuchlińska?

Patrycja Tuchlińska jest absolwentką inżynierii mechanicznej. Studia ukończyła na Politechnice Wrocławskiej. Influencerka próbowała swoich sił w medelingu. Pracowała jako fotomodelka, ale brała udział również w pokazach polskich projektantów.

Patrycję Tuchlińską na Instagramie obserwuje ponad 40 tys. użytkowników. Młoda partnerka Józefa Wojciechowskiego chętnie dzieli z fanami informacjami o swoim życiu prywatnym. Na jej profilu można znaleźć zdjęcia z wystawnych kolacji. Tuchlińska uwielbia również podróżne, a wyjazdy do egzotycznych miejsc relacjonuje na social mediach.

Z profilu Tuchlińskiej możemy wnioskować również, że młoda mama pasjonuje się modą oraz projektowaniem wnętrz.  Modelka często zamieszcza zdjęcia swoich stylizacji. Zazwyczaj są to ubrania autorstwa najbardziej znanych światowych projektantów.

Patrycja Tuchlińska nie jest pierwszą miłością Józefa Wojciechowskiego

Józef Wojciechowski to polski biznesmen. W 2019 roku pojawił się na liście 100 najbogatszych Polaków według magazynu Forbes. Obecnie jest głównym udziałowcem firmy deweloperskiej, jednak wcześniej przez długi czas był właścicielem klubu Polonia Warszawa.

Józef Wojciechowski, przed związkiem z 26-letnią Patrycją Tuchlińską widywany był również w towarzystwie innych kobiet. Przed laty żoną milionera była młodsza od niego o 37 lat Laura Michnowicz. Małżeństwo jednak nie przetrwało próby czasu, a biznesmen związał się z Beatą Pruską - uczestniczką programu "Damy i wieśniaczki" młodszą o 45 lat. Para podobno myślała nawet o ślubie, jednak ich relacja również zakończyła się rozstaniem.

Czy Patrycja Tuchlińska okaże się tą jedyną?

***
Przeczytaj również:


Trendy jesień-zima 2021/22: Jakie buty wybrać?

Agnieszka Kaczorowska rozpisuje się na temat rodzicielstwa. "Maga sztuczne"

Dorota Zawadzka pokazała paragon grozy. Internauci ją wyśmiali

Zobacz również: 


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Józef Wojciechowski | Patrycja Tuchlińska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy