Klienci od dawna czekali na tę okazję. W tym dniu w Lidlu można spodziewać się tłumów

Już w najbliższy czwartek w sklepach Lidl w całej Polsce mogą pojawić się tłumy klientów, a to za sprawą wprowadzenia do oferty sieci cieszących się ogromną popularnością w naszym kraju walizek marki Wittchen. Jakie produkty będzie można kupić i za ile?

W najbliższy czwartek w Lidlu będzie można kupić walizki marki Wittchen
W najbliższy czwartek w Lidlu będzie można kupić walizki marki WittchenBeata ZawrzelEast News

W czwartek czekają nas tłumy w Lidlu?

Najpopularniejsze markety w Polsce prześcigają się w pomysłach na ściągnięcie do siebie jak największej liczby klientów. Oprócz oferowania różnego rodzaju promocji i kart lojalnościowych, do oferty sklepów wprowadzane są doskonale znane na rynku artykuły, cieszące się dużą popularnością i co najważniejsze - w atrakcyjnej cenie.

Tak też będzie w najbliższy czwartek w sklepach sieci Lidl, gdzie od 16 maja będzie można kupić walizki firmy Wittchen. Market w ubiegłych latach już kilkukrotnie posiadał w swoim asortymencie wyroby tej znanej, polskiej marki i zawsze zainteresowanie nimi było ogromne.

Co znajdzie się w promocyjnej ofercie Lidla we czwartek?
Co znajdzie się w promocyjnej ofercie Lidla we czwartek? 123RF/PICSEL

Jakie walizki i za ile będzie można kupić w Lidlu?

Od czwartku w sklepach Lidla znajdzie się kilka walizek Wittchen i można być pewnym, że rozejdą się one w mgnieniu oka. Sklep na swojej stronie informuje, że w sprzedaży będą trzy walizki o różnej wielkości i kosmetyczka.

Najdroższa walizka kosztuje 189 zł i jest wykonana z polikarbonu. Produkt ma pojemność 88 litrów, posiada wymiary 75×50×28 cm, zawiera pasy zabezpieczające bagaż oraz obrotowe kółka. Jak informuje Lidl - walizka posiada strukturę polikarbonu, inaczej zwanego poliwęglanem, który cechuje się najwyższą odpornością na uszkodzenia przy zachowaniu lekkości. Walizka będzie dostępna w kolorze granatowym.

Mniejsza i tańsza walizka z polikarbonu marki Wittchen ma pojemność 57 litrów, a jej cena wynosi 169 zł. Wymiary takiej walizki to 63×43×25 cm, ponadto posiada ona pasy zabezpieczające bagaż i obrotowe kółka. Walizka będzie dostępna w kolorze bordowym.

Najtańsza walizka Wittchen w Lidlu kosztuje 149 zł i ma pojemność 32 litrów, a jej wymiary to 55×37× 20 cm. Również jak poprzednie - posiada pasy zabezpieczające bagaż, obrotowe kółka i została wykonana z polikarbonu. Na stronie Lidla taka walizka reklamowana jest w kolorze beżowym.

W ofercie sklepu znajdzie się także kosmetyczka z polikarbonu. Taki produkt charakteryzuje się pojemnością 10 litrów i wymiarami 22×28×15 cm. Podstawa kuferka zabezpieczona jest nóżkami, a kosmetyczna posiada pasy zabezpieczające jej zawartość - informuje Lidl. Cena kosmetyczki wynosi 109 zł.

"Zbliżenia". Krzysztof Szewczyk. Szczerze o chorobie, o telewizji w anegdocieINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas