Reklama

Reklama

Kobiecości doda ci... pewność siebie

Karolina Cwalina przekonuje, że kobiecość nie zależy od tego, jak wyglądamy zewnętrznie, ale od tego, co kryjemy w środku... "Najseksowniejsze są kobiety pełne energii, pasji i akceptujące siebie" - mówi coach.

Jak zauważa Karolina Cwalina - coach, autorka bestsellera "Wszystko zaczyna się w głowie" oraz skierowanego do kobiet projektu "Sexy zaczyna się w głowie" - świat i media atakują nas informacjami, że poczucie kobiecości i pewność siebie można zbudować dobrymi ubraniami, makijażem czy nienaganną sylwetką. "Oczywiście, możemy się tym wspomagać. Jednak poczucie atrakcyjności i kobiecości rodzi się nie na zewnątrz, tylko w środku" - przekonuje PAP Life ekspertka.

"Według wielu badań, nie ma nic atrakcyjniejszego niż pewność siebie, a tę buduje się na samoświadomości - na znajomości swoich zalet, mocnych stron, ale też na akceptacji swoich słabości, wad. Z tym drugim mamy zazwyczaj sporo problemów" - zauważa Cwalina.

Reklama

W jaki sposób i czym możemy to poczucie zwiększyć? Jak przekonuje coach, kluczem do tego, jest zaakceptowanie siebie w całości lub dążenie do zmiany rzeczy, które zdecydowanie nam w tym przeszkadzają. Ekspertka zauważa, że większość kobiet nie akceptuje swojego ciała, nie jest zadowolona ze swojej pracy czy tkwi w niesatysfakcjonujących relacjach, a jednocześnie nie robi nic, aby swoją sytuację poprawić.

"Jestem zwolenniczką jasnego wytyczania i realizacji celów, które są dla nas ważne. Spełnianie marzeń, praca nad sobą, a jednocześnie akceptacja rzeczy, na które nie mamy wpływu są tu najistotniejsze. Najseksowniejsze są kobiety pełne energii, pasji i akceptujące siebie. Właśnie do tego zachęcam" - kwituje Cwalina. (PAP Life)

autorka: Paulina Persa

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje