Kobieta wydała tysiące na operację nosa w Turcji. Internauci twierdzą, że wygląda gorzej

Operacje plastyczne potrafią odmienić wygląd czy pomóc pozbyć się kompleksów. Niestety niektóre osoby wydają się uzależniać od zabiegów, co odbija się na ich urodzie. Na kolejną już operację nosa zdecydowała się pewna TikTokerka, jednak internauci skrytykowali jej metamorfozę.

Kobieta zdecydowała się na kolejną już operację plastyczną nosa
Kobieta zdecydowała się na kolejną już operację plastyczną nosa123RF/PICSEL

Mimo coraz większej popularności ruchu ciałopozytywności (z ang. body positivity) dużo kobiet wciąż pragnie poprawiać swoją urodę. Niestety nie zawsze wychodzi to z korzyścią dla nich. Zdarzają się różne komplikacje albo po prostu nasz wygląd wcale się nie poprawia.

Operacja nosa pogorszyła wygląd kobiety?

Maisy Edward to 22-latka, która uwielbia chirurgię plastyczną i medycynę estetyczną. Kobieta wielokrotnie już powiększała usta, robiła botoks i lifting powiek. Największym jej kompleksem jest jednak nos, który operowała już dwukrotnie.

Ostatnią operację nosa Maisy wykonała w Turcji. Efektami postanowiła podzielić się na TikToku. Nagranie przedstawia twarz kobiety przed zabiegiem oraz po nim. W międzyczasie widzimy ją z wieloma bandażami, które musiała nosić przez dłuższy czas.

Internautom nie podoba się jednak przemiana kobiety. Pod nagraniem można przeczytać negatywne komentarze takie jak: "Dziewczyno, skończysz wyglądając jak Jocelyn Wildenstein", "To nie był dobry pomysł" czy "To wygląda absolutnie okropnie".

„Polacy za granicą”: Czeka ich potężne trzęsienie ziemi i fala tsunami. Jest jedno „ale”Polsat Play
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas